Nieoczekiwana dymisja w rządzie PiS! Polityk ma już dość

Nieoczekiwana dymisja w rządzie PiS! Polityk ma już dość

Rząd PiS przechodzi kolejne nieoczekiwane i nagłe zmiany w jednym ze swoich resortów. Według informacji podanych przez Plus Biznesu jeden z wiceministrów straci swoje stanowisko.

Paweł Gruza jest wiceministrem w ministerstwie finansów. Teraz jednak jego stanowisko będzie zajmować ktoś zupełnie inny. Polityk jest kolejną osobą podaną do dymisji podczas trwania rządów PiS. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, gdzie Gruza zostanie przerzucony. Jednak już teraz są co do tego pewne spekulacje.

Rząd PiS: kolejne zmiany

Paweł Gruza jest jednym z polityków odpowiedzialnych za uszczelnienie systemu podatkowego. Według gazety, jego narastający konflikt z przełożoną, ostatecznie zakończył karierę Gruzy w ministerstwie finansów. - Na początku kohabitacja nowej minister z wiceministrem układała się poprawnie, ale z czasem zaczęły ujawniać się różnice i pojawiać animozje - poinformował Plus Biznesu. Dalej gazeta podaje, że Teresa Czerwińska z ogłoszeniem dymisji swojego podwładnego, czekała aż ten podejmie decyzję w sprawie naborów do zarządu KGHM. Ostateczna decyzja w sprawie naboru do zarządu spółki ma zapaść już w ten piątek. Według wielu branżowych gazem Gruza jest faworytem do objęcia stanowiska wiceprezesa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z tej afery się nie podniesie! Duda sprzeniewierzył miliony z pieniędzy podatników
  2. Opozycja znalazła sposób na wygranie z PiS. Muszą zrobić tylko jedną rzecz
  3. Ale wstyd! Jaki usunięty z sieci, powód zwala z nóg
źródło: wgospodarce.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News