Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków

Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków Źródło: Pikio.pl

Rząd mimo szalejącej na całym świecie pandemii wciąż informował, że łagodzi kolejne obostrzenia. Niestety potwierdzono, że jeden z najbardziej uciążliwych zakazów zostanie przedłużony. Chociaż dokonano w nim pewnych modyfikacji, to wciąż wielu Polaków nie będzie zadowolonych z informacji przekazywanych przez rządzących.

Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz. W okresie wakacyjnym wiele osób planowało podróże, jednak konieczne było zmodyfikowanie swoich planów z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2. Po stopniowym otwieraniu granic, przepisy przedłużone od dziś będą powodem do smutku dla tych wszystkich, którzy liczyli, że zakaz zostanie zniesiony.

Rząd postanowił o przedłużeniu części zakazu lotów międzynarodowych

Rząd nie pozostawił złudzeń Polakom. Ci, którzy w swoich planach mieli wojaże po konkretnych krajach nie mogą liczyć na dobre informacje. Zakaz lotów międzynarodowych został od dziś, 29 lipca 2020 przedłużony. W obecnym kształcie rozporządzenie Rady Ministrów w tej sprawie przewiduje utrzymanie go do 11 sierpnia, lecz możliwe, że termin ten ulegnie dalszemu przedłużeniu. Na całym świecie wciąż notuje się wiele zakażeń koronawirusem, a wybór krajów, do których nie polecimy samolotem może być zaskoczeniem. Szczególnie, gdy przyjrzymy się liście regionów świata, do których polski rząd odmroził właśnie loty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie polecimy do kilku europejskich krajów

Czarnogóra, która oficjalnie nie należy do Unii Europejskiej, zezwala jej obywatelom na wjazd bez konieczności posiadania paszportu. Piękne wybrzeże, ciepła i czysta woda były głównymi powodami, dla których Polacy decydowali się na wykupienie wycieczek do tego kraju. Niestety wszyscy liczący na zniesienie zakazu muszą obejść się smakiem. Rząd zdecydował o dalszym wstrzymaniu lotów latających do tego kraju. Zakazane kierunki lotnicze to również:  Szwecja i Portugalia, Egipt, Luksemburg. Zaskoczeniem jest jednak modyfikacja wprowadzona przez rząd. Na listę miejsc, do których możliwa jest podróż drogą powietrzną, trafiły wyjątkowo zaskakujące państwa.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Rośnie liczba zakażeń w Europie. Powrót obostrzeń w niektórych krajach

Do jakich krajów od dziś polecimy?

W rozporządzeniu wchodzącym dziś w życie, rząd zdecydował się na odmrożenie lotów międzynarodowych m.in. do Turcji, Tunezji, Tajlandii, Maroka, Rwandy czy Urugwaju. Powinniśmy jednak pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności. Nie bagatelizujmy zagrożenia, jakim jest koronawirus.

Najlepsze newsy dnia:

  1. „Nazywasz się kobietą, mając krótkie włosy i płaskie buty? Prawdziwa kobieta ma długie włosy, rzęsy i nogi” – twierdzi Dawid
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Wstrząsająca wiadomość nagle obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor
  4. Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków
  5. Porażające sceny na pogrzebie Mariana Tomaszewskiego. Nikt nie mógł się spodziewać
  6. Ogromna wpadka księcia Williama. Nikt nie wiedział, prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Aga zdradziła cudowny przepis na kotlety lepsze niż mielone i schabowe razem wzięte. Obiad na 2 dni zrobisz z bajeczną łatwością
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: podróże.se

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News