Rząd szykuje się na zniesienie kolejnych obostrzeń
Screenshot YouTube Kancelaria Premiera
Agata Jaroszewska - 26 Maja 2020

Rząd znosi kolejne ograniczenia, Polacy bardzo czekali na tę wiadomość. Padła konkretna data

Rząd już wcześniej zapowiadał, iż Polacy mogą spodziewać się poluźniania kolejnych obostrzeń. Rzecznik rządu Piotr Muller za pośrednictwem Twittera przekazał ważne dla wielu obywateli informacje. Epidemia koronawirusa w Polsce wciąż trwa, lecz pomimo tego premier niedawno zdecydował się pozwolić na powrót do pracy między innymi fryzjerom czy kosmetyczkom. Tym razem także się ucieszymy.

Rząd znosi kolejne ograniczenia i podana została konkretna data. Informację tę przekazał za pośrednictwem Twittera rzecznik rządu, Piotr Muller. Będą to kolejne obostrzenia, które w ostatnim czasie złagodnieją. Wcześniej wprowadzono je w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2.

Pies na spacerzeByli na spacerze z psem. Zamurowało ich, gdy dostrzegli stworzenie, które podąża za nimi do domu, konieczna była natychmiastowa akcjaCzytaj dalej

Rząd podał konkretną datę

Rząd niedawno zdecydował się na krok wyczekiwany przez wielu, lecz Polacy muszą przyzwyczaić się do nowych zasad, jakie panują w dobrze znanych dotąd miejscach. Pomimo, iż kosmetyczki oraz fryzjerzy na nowo otworzyli swoje lokale i przyjmują w nich klientów, to wizyty w ulubionych miejscach przebiegają zupełnie inaczej. Dbając o to, by koronawirus nie przenosił się wśród Polaków, rząd wydał specjalne nakazy co do działania oraz przyjmowania osób chcących skorzystać z tego sektora usług. Podjęte zostały nowe kroki i rząd zniesie kolejne ograniczenia - nie można ukryć, że Polacy bardzo czekali na tę wiadomość. Piotr Muller podał konkretną datę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Rozenek podzieliła się wzruszającymi słowamiCała prawda wyszła na jaw. Rozenek i Lewandowska nie mogły powstrzymać łez, nikt wcześniej nie wiedziałCzytaj dalej

Wiadomo kiedy premier Morawiecki przekaże nowe wiadomości

- Jutro rano premier Morawiecki, przedstawi terminarz kolejnego etapu znoszenia ograniczeń wynikających z epidemii #koronawirus - przeczytać można na oficjalnym koncie rzecznika rządu, Piotr Mullera.

Już 27 maja Polacy poznają kolejne kroki zaplanowane przez rząd i, zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, dla wielu będą one bardzo radosne. Wciąż nie jest jasne jakie kroki zostaną podjęte w sprawie zakładów wykonujących tatuaże, które przy wcześniejszych etapach rozmrażania gospodarki zostały pominięte. Czy środowe wystąpienie prezesa Rady Ministrów zmieni ich sytuację? Na pewno padną słowa o basenach i siłowniach, a być może także o zniesieniu obowiązku noszenia maseczek na powietrzu.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd szykuje nową opłatę, nikogo nie ominie. Wielu będzie załamanych

2. Niestety, media obiegła przykra wiadomość o ”Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ma powód do smutku

Czy sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest pod kontrolą?

Znoszenie przez rząd kolejnych ograniczeń może dawać wrażenie, że koronawirus jest dla nas coraz mniejszym zagrożeniem. Wciąż należy utrzymywać bezpieczny dystans oraz stosować się do obowiązujących nakazów. Zakaz gromadzenia się dotyczy wszystkich i przekonali się o tym uczestnicy pielgrzymki na Jasną Górę, którzy usłyszeli dziś decyzję co do swoich dalszych losów. Jutrzejsze ogłoszenia na pewno odpowiedzi na wiele pytań stawianych przez Polaków czekających na kolejne decyzje rządzących.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  2. Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Znamy zwycięzcę niemieckiego klasyku, co za mecz
  3. Rząd złagodzi kluczowy przed wakacjami zakaz? Media dotarły do tajnych ustaleń, znamy szczegóły
  4. Kiedy dzieci wrócą do szkoły? Premier Morawiecki podał dwie kluczowe daty
  5. Wszyscy szukali zaginionego 9-latka. Dopiero znaleziony film pokazał druzgoczącą prawdę, nie mieści się w głowie
  6. Włożył słomkę w banana. Chwilę później poniosła go fantazja, efekty są powalające

Niewiarygodne jak jej syn został potraktowany w szkoleMama niespodziewanie odwiedziła syna w szkole. Zobaczyła, co mu zrobił nauczyciel i natychmiast wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Źródło: Twitter / Piotr Muller

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News