Rząd zmiany
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 24 Kwietnia 2020

Media: rząd po majówce wprowadzi wielkie zmiany. Wypłynęły pierwsze szczegóły

Rząd w Polsce planuje wprowadzić wielkie zmiany w życiu Polaków. W mediach pojawiły się pierwsze nieoficjalne wiadomości, które przekazują, jakie zmiany mają zostać wprowadzone już po zbliżającym się weekendzie majowym.

Rząd ma szeroko zakrojone plany, które zamierza wprowadzić w życie tuż po weekendzie majowym. W mediach pojawiły się właśnie pierwsze nieoficjalne wiadomości w sprawie tego, co może się zmienić w kraju. Wiadomo, że w planach jest duża zmiana związana z "odmrażaniem gospodarki". Co ma zmienić się, jako pierwsze?

Epidemia koronawirusa daje niezwykły efektNiezwykły efekt epidemii koronawirusa pojawia się podczas snu. Cierpią nie tylko zarażeniCzytaj dalej

Rząd planuje wprowadzić zmiany po weekendzie majowym

Jak udało się ustalić dziennikarzom Wirtualnej Polski, Mateusz Morawiecki już w poniedziałek ogłosi ważne zmiany, które obejmą życie Polaków. Zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami na początku przyszłego tygodnia zostanie ogłoszona kolejna faza "odmrażania gospodarki". Wprowadzone zmiany będą znaczące.

Dziennikarze WP przekazują, że już po weekendzie majowym Polacy będą mogli w ograniczonym zakresie wrócić do galerii handlowych, a także otwarte zostaną sklepy meblowe, hotele, a także przywrócona zostanie opieka nad dziećmi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koronawirus w Polsce, kolejne epicentrumSytuacja jest coraz gorsza. Kolejne epicentrum wirusa w Polsce?Czytaj dalej

- Wszystkie zalecenia będą na bieżąco modyfikowane w oparciu o aktualne dane odnośnie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce - dodaje informator, zaznaczając, że konieczne jest przyspieszenie odmrażania gospodarki i łączenia pewnych dotąd rozdzielonych etapów tego procesu.

- Walka o zdrowie Polaków musi postępować równolegle z walką o utrzymanie miejsc pracy - tłumaczy rozmówca związany z rządem dziennikarzom WP.

Rząd przekaże oficjalne informacje już za kilka godzin?

Dziś w południe ma odbyć się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli polskiego rządu. To na niej mają przekazane zostać najważniejsze informacje związane z życiem w Polsce podczas epidemii koronawiusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd potwierdził. Pieniądze zostaną wstrzymane, rodzice załamują ręce

2. Gdy opublikowała swoje zdjęcia, cały świat wyśmiał ją za wygląd. Kolejne pokazała dopiero 8 lat później

Gdyby w życie weszły ustalenia, które nieoficjalnie udało się uzyskać dziennikarzom WP, oznaczałoby to, że galerie handlowe, sklepy meblowe i budowlane, hotele oraz żłobki i przedszkola zostałby otwarte po weekendzie majowym. Doniesienia dziennikarzy WP informowały także o tym, że do pracy mogłyby wrócić kosmetyczki i fryzjerzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Nie żyje Bohdan Krzywicki. Aktor, znany między innymi z kultowego "Misia", odszedł w wieku 85 lat
  3. Z ostatniej chwili: reprezentacja Polski nie jedzie na mistrzostwa świata
  4. Teściowa wyjawiła całą prawdę o Natalii Kukulskiej. W telewizji ani na koncertach nie widać, jaka jest naprawdę
  5. Ksiądz już miał zacząć głosić liturgię, nagle oniemiał. Zobaczył w kościele rzecz, jakiej nie mógł przewidzieć
  6. Polacy mogą dostać ogromne kary pieniężne, nawet 230 tys. złotych. Wszystko przez wybory prezydenckie, złe wieści dla rodaków za granicą
  7. Nakarmiła bezdomnego. Najedzony wcisnął jej w rękę kartkę, pobladła czytając treść

Justyna Żyła pokazała dom otrzymany po rozwodzie z mężemPo rozwodzie z Piotrem Justyna Żyła dostała obłędną posiadłość. Mamy zdjęcia, można paść z wrażeniaCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News