Rząd wprowadził nowy zakaz
Piotr Molecki East News
Irmina Jach - 14 Września 2020

Zakaz jest już gotowy. Doszło do wielkiej zmiany, konkretna grupa Polaków nie będzie zadowolona

Rząd zdecydował o wprowadzeniu nowego, kontrowersyjnego zakazu. Rzeczywistość związana z pewną dziedziną życia znacząco się zmieni. Konkretna grupa Polaków nie będzie zadowolona. Rodacy muszą liczyć się z poważnymi problemami. Wiemy, od kiedy nowe restrykcje będą obowiązywać. Termin zbliża się wielkimi krokami, zostało bardzo mało czasu.

Rząd zdecydował się na wprowadzenie nowego zakazu, który nie przypadnie do gustu osobom, które poświęcają dużo czasu i pieniędzy na podróże. W szczególnie złej sytuacji będą pracownicy, dla których loty za granicę są stałym elementem codziennej pracy. Nowe restrykcje mogą powodować liczne komplikacje. Samoloty będą mogły zostać odwołane na chwilę przed wylotem.

Będzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdziłBędzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdziłCzytaj dalej

Rząd zdecydował o wprowadzeniu nowego zakazu

Projekt nowego, kontrowersyjnego rozporządzenia dotyczącego zakazów w ruchu lotniczym pojawił się niedawno w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów. Znacząca zmiana zajdzie w zakresie kryteriów. środy, 16 września bieżącego roku, sytuacja lotnicza będzie zależna nie od ściśle określonej listy krajów, a od współczynnika zachorowań na danym terenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

- Projekt przewiduje wprowadzenie zakazu wykonywania, na lotniskach wpisanych do rejestru lotnisk cywilnych i lądowiskach wpisanych do ewidencji lądowisk, lądowania przewożących pasażerów cywilnych statków powietrznych wykonujących loty międzynarodowe z lotnisk położonych na terytorium państw, w których współczynnik w zakresie 14-dniowej skumulowanej liczby zachorowań na COVID-19 na 100 000 osób co do zasady przekracza 90, w oparciu o dane publikowane przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób - napisano w projekcie rozporządzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Rząd zdecydował się na utrzymanie zapisu dotyczącego lotów czarterowych, na mocy którego samoloty, które przed dniem wejścia w życie rozporządzenia zostały wyczarterowane na zlecenie organizatora turystyki lub podmiotu działającego na jego zlecenie, mogą lądować na polskich lotniskach. Przewidziano również nowy wyjątek od zakazu, na mocy którego restrykcje nie będą obejmowały samolotów, które wylatują z "lotnisk położonych na terytorium państw, które notyfikowały Rzeczpospolitej Polskiej wprowadzenie rozwiązań gwarantujących, że na pokład statku powietrznego będą przyjmowani wyłącznie pasażerowie, wobec których wykonano z wynikiem negatywnym test diagnostyczny w kierunku SARS-CoV-2".

Rząd, wydając rozporządzenie, które obowiązuje obecnie i traci moc z dniem 16 września, podał do wiadomości publicznej listę 44 krajów. Samoloty, które z nich wylatują, nie mogą wylądować w polskich portach lotniczych. Marcin Horała z Ministerstwa Infrastruktury zapowiedział w ubiegłym tygodniu, że nowy zakaz obejmie 31 państw - między innymi: Albanię, Rumunię, Maltę, Indie i prawdopodobnie Francję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnika
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News