Marszałek Terlecki w szpitalu! Wszystkie spotkania odwołane

Marszałek Terlecki w szpitalu! Wszystkie spotkania odwołane Źródło:

Mamy bardzo niepokojące informacje o wicemarszałku Sejmu. Ryszard Terlecki przebywa obecnie w szpitalu, konkretnie na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Nie wiadomo, co stało się wicemarszałkowi Sejmu, ale niezaprzeczalny jest fakt, że skoro trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy to nie jest to błahy problem zdrowotny. Mimo wszystko, mamy informację, że jego stan nie jest bardzo poważny.

Ryszard Terlecki na SORze

Wicemarszałek Sejmu przebywa aktualnie na SORze jednego z krakowskich szpitali. Wygląda na to, że ostatnio politycy PiS nie czują się najlepiej. Najpierw w szpitalu długi czas przebywał Jarosław Kaczyński, teraz trafił tam Ryszard Terlecki. - Z przyczyn zdrowotnych dzisiejsze spotkanie z profesorem Terleckim, w Tarnowie zostało odwołane - taki komunikat na swoim Twitterze zamieścił PiS Tarnów. AKTUALIZACJA: Rzeczniczka PiS, Beata Mazurek, poinformowała, że Ryszard Terlecki powrócił do domu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Ogromna akcja antyterrorystów pod Wrocławiem! Zabarykadował się w wytwórni
    2. Mocna decyzja ws. Tomasza Komendy. Jego prawnik walczy
    3. Cała Warszawa stanęła na nogi. Służby rozpoczęły poszukiwania
    4. PiS wypatroszy własnego ministra. Wszystko przez Tuska
    5. Dudowie przyłapani w KFC! Zaczęli się awanturować z ludźmi
Źródło: m.300polityka.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News