Ryszard Terlecki w żałobie. Ostatnie pożegnanie kobiety jego życia

Ryszard Terlecki w żałobie. Ostatnie pożegnanie kobiety jego życia Źródło: fot. YouTube

Ryszard Terlecki, poseł Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący klubu parlamentarnego PiS oraz wicemarszałek Sejmu przeżywa teraz najtrudniejsze w swoim życiu chwile. Odeszła kobieta jego życia. Podczas ostatniego pożegnania politykowi towarzyszyli koledzy i koleżanki z partii.

Ryszard Terlecki przeżywa ciężkie chwile. Jego matka, Janina Terlecka, zmarła 9 września w wieku 93 lat. W piątek miało miejsce ostatnie pożegnanie najbliższej Terleckiemu kobiety. Janina nie interesowała się polityką - głównie zajmowała się domem, była także żoną Olgierda Terleckiego, krakowskiego pisarza, prozaika oraz historyka. Zmarła śmiercią naturalną, jednak jej odejście mocno odbiło się na codzienności Ryszarda Terleckiego. Podczas pogrzebu widać było na jego twarzy głęboką żałobę. Na szczęście polityk miał ogromne wsparcie kolegów z własnej partii.

Ryszard Terlecki w żałobie. Na pogrzebie towarzyszą mu największe osobistości z PiS-u

Tuż obok Terleckiego na Cmentarzu Rakowieckim w Krakowie stali prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, premier RP Mateusz Morawiecki, była premier Beata Szydło oraz wojewoda małopolski Piotr Ćwik. Internauci są zadziwieni, a także oburzeni tym, że politycy partii zdecydowali się tak gęsto uczestniczyć w pogrzebie kobiety, która ani z polityką, ani z żadną ważną dla kraju działalnością nie była związana. - Na pogrzeb żołnierzy ARMII KRAJOWEJ nie pojedziecie, a jak jakaś mamuśka umrze to gnacie, byle tylko się pokazać, to HAŃBA dla tych, którzy walczyli, a ich nawet żegnać nie chcecie - zarzucają politykom internauci. - I co w tym dziwnego, przyszła krecha i z głowy. Nie ma się czym chwalić. Synalek raczej jej się nie udał. Pomników chyba nie będą stawiać - dodaje z niesmakiem kolejna komentująca osoba.

Przeszłość i rodzina Ryszarda Terleckiego

Ryszard Terlecki jest postacią, która wśród wyborców nie ma dobrej opinii. W młodości był hipisem - w tym czasie głośno było o jego związku ze sławną piosenkarką, Korą Jackowską. Nie pojawił się jednak na pogrzebie artystki, która zmarła zaledwie miesiąc temu. Ojciec Ryszarda Terleckiego przez ponad 30 lat donosił zarówno do SB, jak i UB. Choć syn wyraźnie odcinał się od poczynań ojca, Polacy bardzo często wypominają mu rodzinną przeszłość. Terlecki żonaty był dwukrotnie. To również podnosi ciśnienie wyborcom. Prawo i Sprawiedliwość kreuje się na partię, dla której największymi wartościami jest chrześcijaństwo, patriotyzm i rodzina. W dwóch powyższych polityk wyraźnie nie świeci przykładem.  1. Mariusz Błaszczak przekazał smutne informacje. Nie żyje bohater narodowy
  2. Prawnik Tomasza Komendy ujawnia kulisy tragedii. Niewyobrażalne
  3. Daniel Olbrychski musi sprzedać ukochany dom. Co tam się stało?!
  4. Sadysta zakopał szczenięta żywcem. Ratunek nadszedł niestety za późno
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu