Romans Terleckiego z posłanką PiS to nie plotka?! Przyłapani w intymnej sytuacji
Wiadomości Pikio - 13 Sierpnia 2018

Romans Terleckiego z posłanką PiS to nie plotka?! Przyłapani w intymnej sytuacji

Ryszard Terlecki znalazł się jakiś czas temu na językach całego kraju. Media plotkarskie oskarżyły go bowiem o romans z jedną z najważniejszych posłanek Prawa i Sprawiedliwości. Czy doniesienia te mogą okazać się prawdą? Wskazują na to nowe zdjęcia pary polityków, których przyłapano w bardzo intymnej sytuacji.

Internauci zaczęli podejrzewać Terleckiego o romans z Beatą Mazurek, kiedy rzeczniczka PiS wdała się w burzliwą dyskusję z Ryszardem Petru. Posłanka przypomniała bowiem na Twitterze sprawę wylotu polityka na Maderę, co wyraźnie go zdenerwowało. Opowiedział więc Mazurek, załączając w treści wpisu pozdrowienia dla Ryszarda Terleckiego. Zapytany przez media o tę sprawę, poseł odpowiedział bardzo niejednoznacznie. - Nie widzę sensu komentowania szerzej tego, o czym od dawna mówi cały Sejm - stwierdził Petru w rozmowie z "Super Expressem".

Czy Ryszard Terlecki ma romans?

- Nie rozstają się nawet na chwilę. Wspierają się od miesięcy - dodał za to informator, związany bezpośrednio z partią rządzącą. Media natychmiast zainteresowały się więc sprawą i zaczęły podejrzewać, że Mazurek oraz Terlecki mają romans. Wskazywać miały na to nie tylko słowa Petru, ale także fakt, iż para polityków pojawiła się wspólnie na ślubie Jacka Kurskiego.

Mazurek i Terlecki przyłapani

Co ciekawe, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości znowu dali internautom powody do plotkowania. Fotoreporter współpracujący z "Super Expressem" przyłapał bowiem Terleckiego i Mazurek w... sklepie z bielizną. Polityk miał pomagać swojej partyjnej koleżance w zakupach. Czy sądzicie, że Ryszarda Terleckiego i Beatę Mazurek rzeczywiście może łączyć coś więcej niż jedynie przyjaźń?Ryszard Terlecki i Beata Mazurek Fot. Screen SE.plRyszard Terlecki i Beata Mazurek Fot. Screen SE.plRyszard Terlecki i Beata Mazurek Fot. Screen SE.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Patryk Jaki zaliczył wpadkę roku. Myślał, że Warszawa jest w Grecji
  2. To już pewne! Rząd PiS wprowadza kościelne prawo i się nie cofnie
  3. Niespodziewany zwrot akcji, Morawiecki nie wie, co się dzieje. Wszystko legło w gruzach
[poll id="1 210"]
Maciej StuhrNa celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
MEMY z okazji trzylecia prezydentury Andrzeja DudyAndrzej Duda rządzi już trzy lata. Te MEMY najlepiej podsumowują ten okres!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News