Politycy ujawniają! Terlecki ma romans ze słynną posłanką PiS?!

Politycy ujawniają! Terlecki ma romans ze słynną posłanką PiS?! Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Ryszard Terlecki jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w szeregach obozu rządzącego. W ostatnim czasie niezwykle głośno zrobiło się w mediach o jego rzekomym romansie z posłanką PiS. Skąd wzięły się podobne doniesienia?

Terlecki od 12 listopada 2015 roku pełni funkcję wicemarszałka Sejmu. Jak każdy parlamentarzysta, nawiązał wewnątrz izby bliskie przyjaźnie. Co ciekawe, jedna z nich miała się nawet przerodzić w związek.

Czy Ryszard Terlecki i Beata Mazurek są parą?

O ewentualnym romansie między Ryszardem Terleckim i Beatą Mazurek mówi się od czasu kontrowersyjnej wymiany zdań między rzeczniczką partii rządzącej z Ryszardem Petru. Poseł miał w jej czasie zasugerować, że polityków obozu rządzącego łączy coś więcej niż jedynie przyjaźń. - Stan zdrowia Kaczyńskiego jest ukrywany podobnie, jak w czasach komunizmu przywódców ZSRR - napisał na Twitterze Petru. - Jeśli ktokolwiek cokolwiek ukrywał, to Ryszard Petru swój romans i rajd na Maderę, podczas gdy jego koledzy koczowali w Sejmie. Jeśli Petru szuka osób ukrywających fakty, to niech powie, czy jego koledzy wiedzieli o długach Nowoczesnej i planach założenia nowej inicjatywy politycznej - odpisała ostro Mazurek.
- Pani Beacie Mazurek zalecam mniej zawiści i więcej spokoju na wakacjach. Łączę pozdrowienia dla Pana Marszałka Terleckiego - napisał Petru, nawiązując zapewne do faktu, iż politycy razem pojawili się na niedawnym ślubie Jacka Kurskiego.

Komentarze z ław sejmowych

- Beata Mazurek po raz kolejny atakuje chamsko i poniżej pasa. A ja nie widzę sensu komentowania szerzej tego, o czym od dawna mówi cały Sejm… - stwierdził były poseł Nowoczesnej w wywiadzie dla "Super Expressu". - Nie rozstają się nawet na chwilę - powiedział za to na temat bliskich relacji Terleckiego i Mazurek jeden z polityków ugrupowania rządzącego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Naukowiec analizuje propagandę w „Wiadomościach”. Tak źle w TVP jeszcze nie było
  2. Najbliższy przyjaciel Kaczyńskiego przyłapany! Dostaje krocie od państwa
  3. Samodzielna władza PiS właśnie upada. Musi szukać sojusznika
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News