Terlecki znowu odleciał. Zaczął udawać komandosa, wyszła komiczna kompromitacja

Terlecki znowu odleciał. Zaczął udawać komandosa, wyszła komiczna kompromitacja Źródło: youtube/telewizjawpolsce

Ryszard Terlecki kolejny raz zaskakuje swoim zachowaniem. To, co zrobił ostatnio, najprawdopodobniej doczeka się licznych memów. Polityk wyglądał bowiem komicznie.

Ryszard Terlecki to polityk, który wzbudza skrajne emocje wśród polskiego społeczeństwa. Wicemarszałek Sejmu lubi czasem zaskakiwać swoimi nietypowymi zachowaniami podczas oficjalnych wydarzeń politycznych. Wygląda na to, że Terlecki po raz kolejny zostanie gwiazdą memów. Wszystko związane jest z komiczną fotografią, która powstała w ostatnim czasie.

Ryszard Terlecki znowu wzbudza śmiech 

Ryszard Terlecki na w marcu tego roku naraził się na śmieszność fotografią z Ukrainy, na której to ubrany był w kamizelkę kuloodporną, hełm i w nonszalancki sposób trzymał papierosa w ustach. Zdjęcie stało się hitem internetu i doczekało się wielu zabawnych przeróbek. 

Wszystko wskazuje na to, że polityk po raz kolejny dał się sfotografować w nietypowej sytuacji, która dla wielu osób jest komiczna. Najnowsze zdjęcia Terleckiego z krakowskiego pikniku Rodzina 500 +, znowu wzbudziły rozbawienie wśród internautów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Komandos Terlecki 

Ryszard Terlecki pojawił się ostatnio w Krakowie podczas pikniku organizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Ewidentnie było widać, że wicemarszałek Sejmu czuje się tam znakomicie i swobodnie korzystał ze wszystkich atrakcji zaproponowanych przez organizatorów. Polityk PiS zdecydował się przymierzyć tradycyjny hełm osłaniający całą głowę i twarz. Gdyby tego było mało, Terlecki posunął się o krok dalej. 

Postanowił bowiem chwycić za broń. Zdjęcia Ryszarda Terleckiego w hełmie i z karabinem w ręku u wielu osób wywołało rozbawienie pomieszane z politowaniem. Polityk wygląda na nim jakby szykował się na wojnę. Internauci kpią, że polityk bawi się w komandosa niczym mały chłopiec, który biega z plastikową bronią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Fotografie pochodzące z tego wydarzenia z pewnością będą wspaniałą inspiracją dla twórców memów, którzy z pewnością wykorzystają ten niecodzienny widok i jeszcze bardziej ośmieszą polityka. Trudno im się jednak dziwić, bo Ryszard Terlecki sam z własnej woli dał wszystkim pożywkę do kpiny. Poważny polityk powinien rozsądniej myśleć o swoim wizerunku.

Ryszard Terlecki udaje komandosa

 

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo

Źródło: Na Temat 

 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu