Usłyszał zarzuty, rodzina miała dość. Dramat Ryszarda Rynkowskiego się skończy?

Usłyszał zarzuty, rodzina miała dość. Dramat Ryszarda Rynkowskiego się skończy? Źródło: screen/YouTube/Kreatywni.tv

Ryszard Rynkowski jest jedną z najpopularniejszych osobistości polskiej sceny muzycznej, jednak w ostatnim czasie jego kariera poważnie się załamała. Rodzina muzyka miała dość, a on usłyszał zarzuty. Nie wiadomo, jak potoczą się jego dalsze losy.

Ryszard Rynkowski coraz rzadziej koncertuje. Popularny artysta usunął się w cień po tym, jak jesienią 2016 roku nastąpiło dramatyczne załamanie jego kariery. Nikt nie spodziewał się, że może się to stać w tak druzgocących okolicznościach. Wokalista został zatrzymany przez policję, gdy wymachiwał pistoletem i groził, że się zabije. 

Nie jest tajemnicą, że policję wezwała jego żona, która była przerażona zachowaniem artysty. Skandaliczny incydent był poprzedzony długą awanturą. Ryszard Rynkowski został przewieziony na izbę wytrzeźwień, a następnie do szpitala psychiatrycznego. Rodzina miała dość jego wybryków, a menedżer musiał tłumaczyć jego zachowanie mediom. 

Ryszard Rynkowski w kryzysie. Postawiono mu zarzuty, a rodzina miała dość jego zachowania, 

Rodzina muzyka przeżyła w ostatnim czasie dramatyczne chwile. Menedżer tłumaczył zachowanie swojego pracodawcy "słabszym dniem". Żona wokalisty, Edyta Rynkowska potwierdziła, że w rodzinie nie było dotąd problemów z alkoholem, a Ryszard Rynkowski przeżywa załamanie nerwowe w związku z małą liczbą koncertów i spadkiem popularności.

Jego próba samobójcza była głośnym medialnym wydarzeniem. Policjanci wkroczyli do domu muzyka i znaleźli kilka sztuk amunicji pochodzącej z nieznanego źródła. Rynkowski usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni, a sędzia wyraźnie zasugerował mu wnikliwą konsultację psychiatryczną i terapię. To był bardzo trudny okres dla całej rodziny. Z medialnych źródeł wynikało, że relacje Ryszarda Rynkowskiego z dziećmi i żoną uległy znacznemu pogorszeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Czy dramat Rynkowskiego się skończy? Ostatnio relacje muzyka z córką znacząco się poprawiły

Nie jest tajemnicą, że po swojej próbie samobójczej Ryszard Rynkowski nie miał najlepszych relacji z rodziną. Świadkiem ekscesów z bronią był ośmioletni syn muzyka, dla którego problemy ojca z pewnością były bardzo dużym psychicznym obciążeniem. W ostatnim czasie muzyk zdradza, że powoli udaje mu się wychodzić na prostą. Powiedział między innymi, że jego relacje z córką uległy znacznej poprawie.

Ryszard Rynkowski zdradził, że jego relacje z córką i wnukami w końcu zaczęły się układać. Artysta zatrzymuje się w ich domu, kiedy przyjeżdża do Warszawy. Ostatnio zdradził, że wybiera się z córką, zięciem i wnukami na wspólną kolację.

- Nie będę dziś spał w hotelu, tylko u nich, bo mieszkają w pobliżu. Zjemy razem kolację. Już nie mogę się doczekać - ujawnił muzyk.

Wiele wskazuje na to, że w życie rodzinne Rynkowskiego powoli zaczęło wracać do normy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Ivona Pavlović się WYGADAŁA
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News