Żona umarła na raka, on chciał popełnić samobójstwo. Ryszard Rynkowski przeszedł przez piekło

Żona umarła na raka, on chciał popełnić samobójstwo. Ryszard Rynkowski przeszedł przez piekło Źródło: Wikimedia Commons/Klapi

Ryszard Rynkowski miał niedawno poważne kłopoty. Zatrzymano go pijanego ze strzelbą w ręku, jak groził, że popełni samobójstwo. Okazuje się, że gwiazdor przeszedł przez prawdziwe piekło.

Ryszard Rynkowski w listopadzie trafił na izbę wytrzeźwień, a później do na obserwację do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. To efekt incydentu, w którym artysta z bronią w ręku groził, że zrobi sobie krzywdę. Powstrzymała go dopiero policja wezwana przez jego własną żonę.

Ryszard Rynkowski przeszedł przez prawdziwe piekło, miał wiele trudności w życiu prywatnym

Jego obecna partnerka, Edyta nie chciała pozostawić męża w trudnej sytuacji. Ten wiele przeszedł, więc zdecydowała się zawalczyć o swojego partnera. Dzięki temu ich małżeństwo jeszcze bardziej się wzmocniło. Jak przyznaje osoba będąca blisko rodziny Rynkowskich, wokalista potrzebuje nowej płyty, żeby wrócić do stabilnego stanu psychicznego. 

- Edyta wierzy, że będą tak samo szczęśliwi, jak Rysiek zrealizuje plan dotyczący nowej płyty, jak znów stanie się potrzebny. To artysta, który musi czuć się kochany przez swoich fanów i publiczność - mówi informator Pomponika.

Gdyby nie jego druga żona, nie wiadomo gdzie teraz byłby Ryszard Rynkowski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największy dramat wokalista przeżył w 1996 roku, kiedy jego ukochana żona Hanna zmarła z powodu raka piersi. Przez lata nie mógł wyjść z dołka, przeszedł przez prawdziwe piekło. Lata później poznał młodszą o ponad 20 lat Edytę. Z początku obawiał się, że różnica wieku będzie zbyt duża i nic z tego związku nie będzie. Zdecydował się dać jej szanse, co skończyło się ślubem.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Jacek Cygan, kompozytor, który napisała wiele utworów dla polskich gwiazd, w tym dla Rynkowskiego był jedną z pierwszych osób, która dowiedziała się o Edycie. Zaczął im bardzo kibicować, bo wiedział, że żona jest tym, kogo Rynkowski potrzebuje, po tym, jak zmarła jego żona Hanna. Nie tylko im się udało wziąć ślub, ale również doczekali się dziecka, który niedawno obchodził 11 urodziny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Hanna Lis wydała oświadczenie. Chodzi o hospitalizację Tomasza Lisa
  4. Dwoma składnikami odmienisz swoją sałatkę na święta. Rodzina będzie wniebowzięta, tak dobra nie była jeszcze nigdy
  5. Podczas ślubu w kościele goście nagle zaczęli po kolei wstawać. Pan młody nie wytrzymał, jego reakcja powala

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News