Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi

Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi Źródło: screen shot z youtube.com/Telewizja Narew

Ryszard Rynkowski przeszedł poważne załamanie nerwowe. Trauma, której doświadczył, mocno odbiła się na jego zdrowiu. Nie wychodził z domu przez kilka miesięcy. W końcu wrócił do koncertowania, ale nadal bardzo cierpi. Sprawa jest skomplikowana. W dodatku pogorszył się stan zdrowia artysty.

Ryszard Rynkowski ma za sobą bardzo trudne chwile. Przeszedł załamanie nerwowe, które mocno odbiło się na jego zdrowiu. Dzisiaj artysta koncertuje, ale pojawiają się kolejne problemy. Rynkowski mierzy się z nimi tylko dzięki wsparciu rodziny i ukochanej żony, która nieustannie jest przy artyście.

Ryszard Rynkowski przeszedł załamanie nerwowe

W 2016 roku doszło do zatrzymania Ryszarda Rynkowskiego, którego to aresztowali funkcjonariusze z komendy powiatu brodnickiego. Popularny wokalista z niewiadomych przyczyn pewnego wieczoru nagle dostał szału i trzymając broń w rękach straszył swoją żonę. Na miejscu pojawili się nawet profesjonalni negocjatorzy, którzy próbowali zapanować nad sytuacją.

 - Zmierzali tam także policyjni negocjatorzy, ale sytuację udało się opanować przed ich przybyciem. Po kilku minutach rozmowy Rynkowski uspokoił się i oddał pistolet policjantom - relacjonowało wówczas sprawę RMF FM.

Sytuacja była naprawdę poważna. Po tym wydarzeniu artysta przeszedł bardzo poważne załamanie nerwowe, które ostatecznie skończyło się jego pobytem w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu im. dr Józefa Bednarza (co ustalił "Super Express"). Przez długi czas Rynkowski żałował tego, co się stało. Gdyby mógł z pewnością cofnąłby czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Żałuje, że sprawy przybrały taki obrót i że znalazł się w centrum zainteresowania mediów, czego zawsze unika. Bardzo to przeżywa. Na razie nie wychodzi z domu, bo za dużo jest ciekawskich dookoła jego posesji. Na szczęście może liczyć na wsparcie żony i rodziny - wyznał w rozmowie z "Vivą!" menadżer Ryszarda Rynkowskiego.

Rynkowski ma poważne problemy zdrowotne. Poznał smutną diagnozę

W rozmowie z "Rewią" znajomy Ryszarda Rynkowskiego wyznał, że artysta ma kolejne kłopoty, z którymi teraz będzie musiał sobie poradzić. Ma poważne problemy z poruszaniem się, odczuwa też spory ból, co zdecydowanie utrudnia mu koncertowanie. Muzyk będzie musiał poddać się zabiegom rehabilitacyjnym, aby poradzić sobie w tej trudnej sytuacji.

 - Chodzenie sprawia mu wielką trudność. Prawe biodro wymaga rehabilitacji, a jeśli to nie pomoże, niewykluczone, że konieczna będzie operacja - donosi anonimowa osoba.

Użytkownicy sieci są przerażeni. Mają nadzieję, że Ryszard Rynkowski odzyska zdrowie. Wspierają go w tych trudnych dla niego chwilach i trzymają kciuki za poprawę jego stanu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Bronisławem Komorowskim? Prezydent bardzo schudł. Polacy są zaniepokojeni. To wszystko przez problemy zdrowotne
  2. Kwaśniewska ZDĘBIAŁA na ten widok! O tym marzą miliony Polaków! Oczy wam wyjdą z orbit z zazdrości!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Źródło: Viva!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News