Nowoczesna przestaje istnieć! Ryszard Petru odszedł z partii

Nowoczesna przestaje istnieć! Ryszard Petru odszedł z partii Źródło:

Ryszard Petru podjął bardzo kontrowersyjną decyzję. Polityk oficjalnie ogłosił, że odchodzi z Nowoczesnej, którą sam założył. Jak uargumentował swą decyzję?

Kiedy Joanna Scheuring-Wielgus oraz Joanna Schmidt ogłosiły, że opuszczają szeregi partii Nowoczesna, w mediach zawrzało. Obywatele czekali na kolejne wieści dotyczące ugrupowania, które zdaje się przechodzić gigantyczny kryzys.

Ryszard Petru opuszcza Nowoczesną

Kolejny cios partii zadał właśnie Ryszard Petru. Na oficjalnej konferencji prasowej ogłosił, że ostatecznie odchodzi z Nowoczesnej. - Robię to z bólem serca, bo Nowoczesna to moje polityczne dziecko, które dziś podąża swoją własną drogą. Nie mogę brać odpowiedzialności za partię, na którą nie mam wpływu - stwierdził jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków ugrupowania, po czym odpiął przypinkę z logiem N. z klapy marynarki.

Przyszłość polityka

Co czeka posła w jego politycznej przyszłości? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce. Najpewniej zajmie się jednak rozwijaniem Planu Petru. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS upokorzyło weterankę Powstania Warszawskiego. Kobietą zajęły się służby
  2. Były premier ujawnia śmiertelną chorobę Kaczyńskiego. Już zaczęła się walka
  3. Burza w PiS. Posłowie chcą wyrzucić wiceszefa partii
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News