asd
screen/youtube/ Studio YaYo
Patryk Korzec - 28 Grudnia 2018

To chyba jakiś żart?! Twarz żenującego Studio YaYo dzięki PiS miał dostać wysoką posadę

Ryszard Makowski jest polskim satyrykiem dawniej kojarzonym głównie z Kabaretem OT.TO, któremu karierę zrujnował udział w fatalnym programie TVP "Studio YaYo". Od czasu występów w nim, nikt nie bierze go na poważnie, teraz jednak okazuje się, że mężczyzna otrzymał niezwykłą propozycję od rządu PiS. 

Ryszard Makowski przez wiele lat związany był z kultowym Kabaretem OT.TO. Uznanie Polaków stracił jednak przez stanie się twarzą wyjątkowo fatalnego show TVP "Studio YaYo", które współprowadził z Pawłem Dłużewskim. Format był regularnie wyśmiewany przez widzów, do tej pory internauci chętnie cytują żenujące wypowiedzi, które padły podczas emisji. Nic więc dziwnego, że postaci Makowskiego nikt nie bierze na poważnie. Znany jest również z tego, że bardzo chętnie i głośno komentuje polską scenę polityczną, przy czym wyraźnie podkreśla swoje zamiłowanie do partii PiS i Jarosława Kaczyńskiego. W ostatnim wywiadzie oprócz zachwalania rządu zdecydował się jednak na zaskakujące wyznanie, które zwala z nóg - Ryszard Makowski miał mieć załatwioną przez Prawo i Sprawiedliwość wyjątkowo atrakcyjną posadę.

PiS miał załatwić pracę Ryszardowi Makowskiemu

Nie od dziś wiadomo, że każda partia rządząca ma w zwyczaju obsadzanie najbardziej wpływowych stanowisk w kraju swoimi zaufanymi ludźmi, by wszystko mieć pod kontrolą. W przypadku PiS zapędy te widać aż za bardzo, biorąc pod uwagę Trybunał Konstytucyjny czy spółki Skarbu Państwa, jednak to, co wyszło na jaw teraz, to już lekka przesada. Okazuje się, że sympatyzujący z Prawem i Sprawiedliwością Ryszard Makowski dostał propozycję zostania konsulem w Los Angeles. - Miałem propozycję, dość odważną, bym został konsulem generalnym w Los Angeles. Nie przyjąłem tego. Nie po to buduję swoją niezależność... - mówił w ostatnim wywiadzie z "Dziennikiem Gazetą Prawną". Jak sam stwierdził, jego obecna sytuacja "w porównaniu z byciem konsulem, z byciem na widelcu służb, pewnie nie tylko polskich, to jest niezależność". Satyryk od dawna otwarcie mówił o popieraniu Jarosława Kaczyńskiego i rządów PiS, nikt się jednak nie spodziewał, że jest on aż tak cenioną postacią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej

Ryszard Makowski wystartuje w wyborach?

W związku z jego ostatnimi, coraz śmielszymi wypowiedziami dotyczącymi polskiej polityki, wielu dziennikarzy i publicystów zaczęło podejrzewać, iż Ryszard Makowski szykuje się do startu w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych. Plotki te postanowił głośno zdementować, stwierdził również, że wcale nie jest blisko polityków PiS. - Jestem za tą władzą, nie wypieram się tego, ale czy to można nazwać podlizywaniem? Nie sądzę - mówił. Trzeba przyznać, że jak na osobę, która jedynie popiera partię rządzącą i głośno twierdzi, że nie jest blisko najbardziej wpływowych polityków, Ryszard Makowski jest wyjątkowo szanowany przez PiS. Nie każdy ich zwolennik w końcu dostaje rzekomo propozycje pracy jako konsul w Los Angeles.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Posłowie w Sejmie najpierw zamilkli, a potem zaczęli się modlić
  2. Patryk Jaki odejdzie z obozu PiS? Ma już dość
  3. Krystyna Pawłowicz prosi o pomoc. Polacy przecierają oczy ze zdumienia
  4. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  5. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News