Ryszard Kasprzak nie żyje
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 8 Listopada 2020

Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

Ryszard Kasprzak nie żyje, o śmierci poinformowała pogrążona w głębokiej żałobie rodzina. Smutne informacje obiegły krajowe media.

Ryszard Kasprzak przegrał walkę z chorobą, o śmierci poinformowała zrozpaczona rodzina. Wyjątkowo smutne informacje obiegły krajowe media, wiele osób pogrążyło się w głębokiej żałobie na wieść o nagłym odejściu cenionego 75-latka.

Ryszard Kasprzak nie żyje, media obiegły smutne informacje

Zmarł Ryszard Kasprzak, lekarz ginekolog i położnik, a także samorządowiec, radny miejski i powiatowy oraz były też zastępca dyrektora Zespołu Opieki Medycznej w Szczytnie. Informacje o jego śmierci przekazała pogrążona w żałobie rodzina.

Ryszard Kasprzak był cenionym lekarzem, a także aktywnym członkiem społeczności w Szczytnie, działającym na rzecz mieszkańców miasta. Wieść o jego nagłym zgonie zasmuciła wiele osób.

- Fajny, bardzo dobry specjalista, szybki kontakt. Z podejściem do chorego. Dokładny! Wizyta trwała wystarczająco długo! Wyciąga z każdej choroby i dolegliwości! Polecam wszystkim - napisała jedna z pacjentek Ryszarda Kasprzaka na stronie internetowej, pomagającej oceniać prace lokalnych lekarzy.

Smutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelSmutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelCzytaj dalej

Mężczyzna odszedł 5 listopada 2020 roku, w chwili śmieci miał 75 lat. Jak przekazał portal tygodnik.szczytno.pl, lekarz i samorządowiec przegrał walkę z chorobą.

W niedzielę, 8 listopada br. w kaplicy Domu Pogrzebowego przy ulicy Niepodległości odbyła się modlitwa różańcowa w intencji zmarłego lekarza i samorządowca. Pogrzeb Ryszarda Kasprzaka zaplanowano na poniedziałek 9 listopada br.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Ryszard Kasprzak odszedł 5 listopada 2020 roku, miał 75 lat

Rodzina zmarłego Ryszarda Kasprzaka poinformowała, że zostanie on pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Szczytnie. Bliscy zmarłego przekazali również szczegóły, dotyczące pogrzebu cenionego mieszkańca Szczytna.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Małgorzata Foremniak drży o syna, wszystko miało być zupełnie inaczej. Adoptowała go podczas drugiego małżeństwa

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 12:00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ulicy Niepodległości w Szczytnie, a następnie o godzinie 13:00 nastąpi wyprowadzenie na mszę świętą do Kościoła pw. Świętego Stanisława Kostki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies czuwał przez 2 dni przy zranionej suczce, która nie mogła wstać z torów. Gdy nadjechał pociąg, stała się niewiarygodna rzecz
  2. Niesamowite, jak będzie wyglądał Stadion Śląski podczas meczów reprezentacji. Mamy zdjęcie, piękny widok
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  7. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Tygodnik Szczytno

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News