Ryszard Kalisz jest oburzony publikacją taśm i pozywa trzy pisma: „Do Rzeczy”, „Super Express” oraz „Fakt”.

Media te opublikowały treści nagrań z rozmowy Ryszarda Kalisza oraz Aleksandra Kwaśniewskiego w restauracji. Polityk uważa, że gazety naruszyły jego dobra osobiste publikując nagrania pochodzące z przestępstwa.

„Zostały totalnie naruszone moje dobra osobiste przez redakcje „Do Rzeczy”, „Super Expressu” i „Faktu”. Gazety te opublikowały pochodzące z przestępstwa nagrania, całkowicie prywatnego spotkania przyjaciół w niedzielny wieczór sprzed prawie dwóch lat”.

Poseł jest również wściekły na prokuraturę, służby i policję. Wytyka im nieporadność oraz pozwolenie na grę przedmiotami bezpośrednio pochodzącymi z przestępstwa.

„Jednocześnie jako obywatel i niezrzeszony opozycyjny poseł na Sejm RP nie mogę przyjąć do wiadomości nieporadności prokuratury, służb specjalnych i policji, które pozwoliły najpierw na wielomiesięczne tajne nagrywanie osób pełniących funkcje państwowe, a następnie nie są w stanie zapobiec dysfunkcjonalnej dla debaty publicznej grze przedmiotami bezpośrednio pochodzącymi z przestępstwa”.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również