Czarnecki przyłapany w lasku. Co tam robił polityk PiS?
.
Mariusz Wiącek - 12 Marca 2019

Czarnecki przyłapany w lasku. Co tam robił polityk PiS?

Ryszard Czarnecki od niedawna jest jedną z kluczowych postaci składu Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu. Ten polityk z długim stażem wie doskonale, jak przygotować się przez wyborami i w jaki sposób zadbać o głosy wyborców. Jakie działania podjął tym razem?

Ryszard Czarnecki musiał być zaskoczony, gdy okazało się, że jego kandydatura w zbliżających się wyborach do europarlamentu będzie jedną z kluczowych dla całej partii. Otrzymał drugie miejsce w Warszawie, zaraz za Jackiem Saryusz-Wolskim i razem z takimi personami jak Beata Szydło, czy Witold Waszczykowski tworzy mocną drużynę, mającą tryumfować w maju. Wydawać może się zaskakujące, gdyż przed wstąpieniem do PiS w 2008 roku, należał do kilku innych partii, skonfliktowanych z ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego.

Polityk ze stażem wynoszącym aż trzydzieści lat z pewnością wie, jak przygotować się do wyścigu o głosy, zwłaszcza w tak newralgicznym rejonie, jakim jest Warszawa. Lata doświadczeń, sukcesów i rozczarowań sprawiły, że opracowanie doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są przygotowania. Jak się okazało wyglądają one zupełnie inaczej, niż mogłoby się wydawać. Ostatnio został przyłapany przez jednego z dziennikarzy nad Wisłą, gdzie w stroju sportowym ćwiczył skłony, pompki i wymachy.

Aktorka TVN musiała przejść przez piekłoAktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans"Czytaj dalej

Ryszard Czarnecki przyłapany przez dziennikarza

W miniony weekend, pomimo pogody, przez którą większość Polaków preferowała jednak pozostanie w domach, polityk PiS postanowił zadbać o swoją kondycję. Jak twierdzi, sprawia mu to przyjemność i od dawna stara się dbać o swoją kondycję.

- Chcę być w dobrej formie. Idzie wiosna, więc mogę w końcu zacząć biegać, zimą cz późną jesienią wolę jednak basen. I każdemu politykowi radzę takie ćwiczenia i dbanie o kondycję - powiedział w wywiadzie dla Super Expressu.

Czasu do wyborów coraz mniej

Z pewnością aktywny tryb życia jest ważny, jednak trudno powiedzieć, czy treningi fizyczne pomogą politykowi w wyścigu o mandat poselski. W końcu, jak sam twierdzi, Warszawa to specyficzny rejon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

donald tuskDonald Tusk ukrywał to przez całe życie. Był ofiarą przemocyCzytaj dalej

- To bardzo prestiżowy okręg, wiadomo, stolica. To nie jest łatwy okręg dla centroprawicy, prawicy. Myślę, że to pewne wyzwanie. Jestem zaszczycony, że pan prezes Jarosław Kaczyński podjął decyzję - powiedział po nominacji dla Gazety Wyborczej.

Wybory do europarlamentu odbędą się już 26 maja, w Dzień Matki. Politycy już od pewnego czasu nieustannie myślą o kampanii wyborczej. Wielu z nich, w związku z nieustannym brakiem czasu zapomina o tak przyziemnych rzeczach, jak troska o własne zdrowie. Jednak, czy przygotowanie fizyczne pomoże Ryszardowi Czarneckiemu wyprzedzić w tych zawodach swoich rywali? Odpowiedź poznamy pod koniec maja.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Bożena Kurowska była aktorką o wielkim talencie. Zmarła na scenie podczas spektaklu
  2. Syn Michała Wiśniewskiego to PRZYSTOJNIAK! Ma 17 lat [ZDJĘCIA]
  3. Aktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans"
  4. Jako jedyny w Polsce. Dostał matczyną emeryturę
  5. Nie żyje Irena Kulczyk

Lech WałęsaLech Wałęsa ma tupet. Te słowa go pogrążyłyCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News