Ryszard Czarnecki przerażony! Śmierć zagląda mu w oczy

Ryszard Czarnecki przerażony! Śmierć zagląda mu w oczy

Ryszard Czarnecki (55 lat) ma prawo do bycia przerażonym i to nie na żarty. Okazuje się, że ktoś poluje na europosła Prawa i Sprawiedliwości. Sam zainteresowany poinformował, że policja wszczęła postępowanie w tej sprawie. Nie ukrywa, że boi się śmierci i poważnych gróźb, które zostały skierowane w jego stronę! Wygląda na to, że "śmierć zajrzała mu w oczy". 

Ryszard Czarnecki - Polsat "Graffiti"

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki jest w tym momencie mocno zestresowany. Można powiedzieć, że "śmierć zajrzała mu w oczy". Na szczęście nie jest to efekt żadnej choroby. Wszystko wskazuje na to, że Ryszard Czarnecki ma inny problem, którym zajmuje się policja, a nie lekarze. Ryszard Czarnecki pojawił się w telewizji Polsat, w programie "Graffiti". To właśnie tam ujawnił, że jest poddawany terrorowi. Według europosła PiS, polują na niego sympatycy opozycji, którzy mają go nienawidzić. Twierdzi, że parlamentarzyści i europosłowie Prawa i Sprawiedliwości są poddawani nagonce, za którą mają być odpowiedzialne środowiska skupione wokół opozycji. Wskazał na przykłady demolowania biur poselskich polityków PiS, a nawet podpalenia biura Beaty Kempy w Sycowie. Ryszard Czarnecki przekonuje, że z kolei on jest poddany terrorowi gróźb, a ktoś na niego poluje!

Ryszard Czarnecki: Groźby śmierci

Ryszard Czarnecki ujawnił w programie Piotra Witwickiego, że ktoś chce go zabić. Podkreślił, że nie jest człowiekiem strachliwym i "zwykła" krytyka po nim spływa. To samo dotyczy wyzwisk i "agresywnych" wiadomości. Jednakże, tym razem przestraszył się nie na żarty i poinformował o całej sprawie policję. - Za tym wszystkim idą groźby. W mailach grożono mi śmiercią, policja w Warszawie już zajmuje się tą sprawą - tłumaczy przerażony europoseł w telewizji Polsat i programie "Graffiti". Czy groźby są realne? Czy ktoś naprawdę poluje na życie europosła Prawa i Sprawiedliwości? Nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że historia nie jest wyssana z palca, a Ryszard Czarnecki ma prawo czuć się zagrożony. W końcu policja nie zbagatelizowała sprawy i wszczęła oficjalne postępowanie. Czarnecki poinformował również, że złożył już zeznania na komendzie.

PRZECZYTAJ: DUDA CHCIAŁ WYRWAĆ MIKROFON 75-LETNIEMU POWSTAŃCOWI (NAGRANIE)

PRZECZYTAJ: LECH WAŁĘSA ZAŁAMANY, RUSZYŁ PROCES, KTÓRY MOŻE ZRUJNOWAĆ MU RODZINĘ

PRZECZYTAJ: AFERA NA SPOTKANIU Z DUDĄ. "BĘDZIESZ SIEDZIAŁ!"

Wikipedia Flickr.com/@Lukas Plewnia fot. wikimedia.org Flickr.com/Lukas Plewnia (CC BY-SA 2.0) Wikimedia Commons/euranet_plus [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]            Wikimedia Commons/Adrian Grycuk (własna praca) [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)]

GALERIE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News