Europosłowie w panice, bomba w PE?! Windy unieruchomione, syreny zawyły
Wiadomości Pikio - 29 Listopada 2018

Europosłowie w panice, bomba w PE?! Windy unieruchomione, syreny zawyły

Ryszard Czarnecki poinformował za pośrednictwem swego konta na Twitterze o naprawdę zadziwiających zdarzeniach, które miały miejsce w Parlamencie Europejskim. W budynku miały bowiem zawyć syreny, oznaczające alarm bombowy. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego dokładnie je uruchomiono.

Ryszard Czarnecki naprawdę zaszokował obywateli dwoma najnowszymi postami na jednym z portali społecznościowych. Polityk opowiedział bowiem o tym, co wydarzyło się dziś w budynku Europarlamentu. Jak się bowiem okazuje, na miejscu mogło dojść do tragedii. Na szczęście ostatecznie okazało się, że ostrzeżenie dla polityków było bezpodstawne. - Alarm bombowy w Parlamencie Europejskim. Windy unieruchomione. Syreny. Trwa to już 7 minut…. (...) Alarm bombowy skończył się po 20 minutach. Miał miejsce tylko w skrzydle Altiero Spinelli… - napisał polski europarlamentarzysta na swym profilu na Twitterze.

Ryszard Czarnecki informuje o zdarzeniach w Parlamencie Europejskim. Alarm bombowy w Brukseli

Polityk bardzo szybko opowiedział o sytuacji także dziennikarzom Telewizji Polskiej. Z jego wypowiedzi dla stacji obywatele nie dowiedzieli się niestety o wiele więcej. Być może polityk sam nie zna jeszcze szczegółów kontrowersyjnej, niebezpiecznej sprawy, która zelektryzowała opinię publiczną na Starym Kontynencie. - Alarm rozległ się w jednym ze skrzydeł europarlamentu, tzw. ASP. Ludzie nie mogli wyjść ani wejść do budynku. Alarm został odwołany po około 20 minutach. Dotąd nie było żadnego komunikatu - ujawnił Ryszard Czarnecki w TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SmoleńskOto PRAWDZIWE powody katastrofy smoleńskiej. Punkt 7 nie powinien mieć nigdy miejscaCzytaj dalej

Co wydarzyło się w siedzibie Parlamentu Europejskiego? Służby na razie milczą

Wciąż nie wiadomo, co dokładnie stało się dziś w budynku Parlamentu Europejskiego. Służby nie wydały jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, jednak zapewne trafi on już wkrótce do wszystkich najważniejszych mediów ze Starego Kontynentu. Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy przypadek ogłoszenia alarmu bombowego w budynku Europarlamentu, do którego doszło w ostatnich latach. Niewiele ponad rok temu miała bowiem miejsce bardzo podobna sytuacja, która na szczęście także okazała się fałszywym ostrzeżeniem. Jak spodziewa się obecnie duża część internautów, sam Ryszard Czarnecki ujawni już wkrótce nieco więcej informacji na temat zdarzeń w Brukseli. Być może służby muszą najpierw dokładnie sprawdzić, co się wydarzyło i dlaczego praca europarlamentarzystów została nagle sparaliżowana w tak zaskakujący sposób. Na razie działacz podzielił się jedynie fotografią wykonaną po głosowaniach, unikając nawiązywania do sprawy.Ryszard Czarnecki Fot. Twitter/Ryszard CzarneckiRyszard Czarnecki Fot. Twitter/Ryszard CzarneckiZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński chce go zniszczyć! PiS jeszcze nigdy z nikim nie pogrywał tak ostro
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. „Oby ci zdechło co najbardziej kochasz i ty też zdechnij”. Przerażające słowa do Moniki Jaruzelskiej
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Kariera polityczna Andrzeja Dudy wisi na włosku. „Powinien zbesztać babsztyla przed kamerami!”
ZAMIANA
.Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News