Ryszard Rynkowski ma poważne problemy. W listopadzie został zatrzymany z bronią w ręku. Teraz okazuje się, że według mieszkańców Brodnicy, wszedł też w zatarg z księdzem lokalnej parafii.

„Wprost” opublikował artykuł o Brodnicy, kilkudziesięciotysięcznym mieście, w którym mieszka Rynkowski. Problemy rodzinne piosenkarza są znane lokalnej społeczności. Według niej, były celebryta nie stroni od alkoholu i to jest przyczyną wielu awantur.

Jeden z mieszkańców twierdzi, że żona gwiazdora miała płomienny romans z proboszczem lokalnej parafii. Jego zdaniem wszyscy widzieli ile czasu żona piosenkarza spędza z duchownym, ale nie reagowali ze strachu przed nieobliczalnym Rynkowskim. Mieszkaniec twierdzi, że między mężczyznami doszło do bójki.

– O tym, że dał księdzu po pysku, to pan pewnie nie wie (….) Sprawa zamieniła się w groteskę, bo przepraszali się podczas mszy. Ksiądz z ambony przekonywał wiernych, że nic go z żoną Rynkowskiego nie łączy. Chyba jednak sobie do końca nie wybaczyli, bo piosenkarz przestał występować na festynie organizowanym przez parafię. A wcześniej zawsze był tam gwiazdą – wyjaśniał przestraszony mieszkaniec Brodnicy, który pragnie pozostać anonimowy.

Wcześniejsze problemy piosenkarza z prawem

wk

...

Zobacz również