Rymanowski ODCHODZI. Nie uwierzycie, jaką stację wybrał

Rymanowski ODCHODZI. Nie uwierzycie, jaką stację wybrał

Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN i przenosi się do Telewizji Polsat - podają źródła portalu Wirtualne Media. Ma on zostać jednym z prowadzących wydania głównego ,,Wydarzeń". Dołączy tym samym do Doroty Gawryluk i innych dziennikarzy odpowiadających za pion informacyjny stacji Zygmunta Solorza-Żaka.

Dziennikarz, od 2002 roku związany z Grupą TVN, prowadził między innymi "Fakty" i niektóre wydania "Kropki nad i", a w TVN24: "24 godziny" oraz "Rozmowę Rymanowskiego". Ostatecznie jednak, po niemal 17 latach pracy, odchodzi z firmy.

Pora na zmiany

Bogdan Rymanowski na swoim profilu na Facebooku opublikował krótki wpis informujący o podjętej przez niego decyzji odejścia ze stacji: - Drodzy Państwo, po niemal 17 latach pracy odchodzę z telewizji TVN24. Robię to z żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miałem szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń. Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą - czytamy na profilu facebookowym publicysty. Pomimo głośnych doniesień o przejściu do Polsatu, Rymanowski wstrzymuje się od komentarza. Wzbrania się także od niego Dorota Gawryluk, obecna szefowa informacji i publicystyki w Polsacie.

Polsat wspiera PiS?

Wraz z odejściem Bogdana Rymanowskiego z TVN i jego prawdopodobnym przejściu do Polsatu po raz kolejny wybuchły plotki dotyczące sympatyzowania telewizji Solorza-Żaka z PiS. O tych głośno było już wcześniej, gdy w stacji wysokie stanowisko zajęła Dorota Gawryluk, znana z sympatii do PiS. Teraz pojawiają się, szczególnie wśród zwolenników opozycji, plotki na temat Bogdana Rymanowskiego. Wśród nich krąży bowiem nieoficjalna informacja, jakoby były już dziennikarz TVN był prywatnie sympatykiem PiS. Nie jest to informacja pewna, jednak już same plotki wystarczyły, by poruszyć opozycjonistów. Ci zarzucają Polsatowi upolitycznienie na korzyść obecnych władz Polski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. Zobacz także:
  1. Wałęsa się nie patyczkował i wgniótł reportera TVP w ziemię. „Pan jest głupi!”
  2. Chamstwo! Pawłowicz kpi z niepełnosprawnych i Wałęsy
  3. Gdzie są służby?! Andrzej Duda NIE MOŻE się wydostać z USA!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News