Dotąd była to tajemnica rodzinna rodziny Steczkowskich. Wyszła jednak na jaw za sprawą książki. Tę napisała starsza siostra Justyny, Agata. To, co zawarła w niej Steczkowska, zamurowało konserwatywnych katolików z całej Polski.

Kim jest Agata Steczkowska

52-letnia Agata Steczkowska to starsza siostra znanej wokalistki Justyny. Ta napisała książkę, która w zeszłym roku trafiła do księgarń w całej Polsce.

Ujawniła w niej tajemnicę, którą jej rodzina starała się utrzymywać w sekrecie. Ta dotyczy ojca sióstr Steczkowskich. 52-latka ujawniła jego zaskakującą przeszłość.

ZOBACZ TAKŻE: Pieniądze nie śmierdzą. Rydzyk zwarł SOJUSZ z TVN

Kto jest ojcem Justyny Steczkowskiej?

Okazuje się bowiem, że ojciec Agaty i Justyny, Stanisław Steczkowski, był księdzem. Choć zrezygnował z kapłaństwa, romans z matką sióstr zaczął jeszcze jako kapłan.

52-letnia Agata jest zadowolona, że upubliczniła tę tajemnicę. Jak bowiem mówi, pozwoliło jej to się uwolnić od jej ciężaru. Zadowolona nie jest jednak jej siostra Justyna, która wolała dotąd, by sekret był utrzymywany w cieniu.

Co więcej, Agata zaskoczyła także swoje rodzeństwo stwierdzeniem, że „jest zachwycona, że jej tata był księdzem”.

ZOBACZ TAKŻE: Ma przekichane! Prokuratura zabiera się za Rydzyka

Konserwatywni katolicy nie mogą w to uwierzyć

Środowiska konserwatywne oraz związane z Radiem Maryja są wściekłe na Steczkowską. Ujawniła bowiem tożsamość swojego ojca. Kim jest ojciec Justyny Steczkowskiej oraz Agaty Steczkowskiej? To ksiądz.

Taki sekret ujawniony w rodzinie wielkiej gwiazdy to potężny cios w polski Kościół. Może odbić się zwłaszcza na datkach, a wszyscy wiemy, kto najbardziej na nich korzysta.

źródło: pudelek.pl

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również