Rydzyk ostrzega. "Uważasz, wypijesz kawę, a wtedy..."

Rydzyk ostrzega. "Uważasz, wypijesz kawę, a wtedy..."

Ojciec Tadeusz Rydzyk wydał niecodzienne ostrzeżenie. Szef Radia Maryja i Telewizji Trwam przestrzega bowiem przed spożywaniem kawy.

Okazuje się, że picie kawy może być bardzo niebezpiecznym zajęciem i może przynieść niepowetowane straty. Tak przynajmniej sądzi ojciec Rydzyk.

Kawowy spisek

ZOBACZ TAKŻE: Rydzyk chwali się luksusowymi autami! Puenta zwala z nóg  W tym przypadku nie ma znaczenia, czy potencjalny kawosz zdecyduje się na kawę czarną jak smoła czy na sojowe latte. Nie o moc i smak napoju chodzi, tylko o tak zwany kawowy spisek. Zdaniem ojca dyrektora kawa to przynęta stosowana przez lewicowych dziennikarzy. Dlatego przestrzega środowisko Radio Maryja, by unikać rozmów przy kawie.

Rydzyk ostrzega

ZOBACZ TAKŻE: Ma przekichane! Prokuratura zabiera się za Rydzyka - I kiedy ja rezygnuję z wypowiedzi dla tych tzw. dziennikarzy, to widzę, że idą oni gdzie indziej – np. do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Chcą gdzieś coś złapać albo – jak mówią – przynajmniej wypić z kimś kawę. Trzeba uważać, bo wypijesz kawę, a on ma ukryte mikrofony, a nawet i kamery - ostrzega Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta opowiedział anegdotę o historii jaka przytrafiła się jego choremu bratu po przebytym wylewie. - Człowiek po wylewie nie jest już tak błyskotliwy jak przed chorobą. Mój brat powiedział do żony: "Halinko, zrób pani herbatę, bo zimno jest". Zatem życzliwie ją przyjął. A później co ona powypisywała. Jakie kłamstwa, w jakim nakładzie. A to było uderzenie w Radio Maryja. Oni nam nie darują tego głosu, właśnie ta strona liberalno-lewicowa. My nie jesteśmy przeciw człowiekowi, ale przeciw manipulacjom i kłamstwom - przytaczał ojciec dyrektor. Źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News