Rydzyk o maybachu. Jak tłumaczył się Ojciec Dyrektor?

Rydzyk o maybachu. Jak tłumaczył się Ojciec Dyrektor? Źródło: youtube.com/ Radio Maryja

Rydzyk o Maybachu. Jak kontrowersyjny redemptorysta mówił o doniesieniach na temat swojego majątku, a przede wszystkim luksusowego auta wartego kilka milionów złotych? To temat, który rozbrzmiewał w mediach jeszcze rok temu. Dlaczego teraz przycichł?

Rydzyk o Maybachu - luksusowa limuzyna, która przypisywana jest dyrektorowi Radia Maryja, nie istnieje? W sieci wciąż krąży wideo, na którym redemptorysta wyznaje na wizji, że pojazd wart ogromne pieniądze, to prezent od bezdomnego. 

Jednak duchowny nigdzie nie wspomina marki, ani modelu. To internauci dopowiedzieli sobie resztę i do dziś krąży legenda, że Tadeusz Rydzyk jeździ Maybachem od bezdomnego. Skąd więc wziął się sławetny Maybach i czy Ojciec Dyrektor rzeczywiście go posiada?

Otóż z dalszej części rozmowy jasno wynika, że dwa samochody ofiarowane przez bezdomnego to "volkswageniki". A przywoływanie Maybacha również wywodzi się z tej rozmowy, jednak był to wyłącznie żart Rydzyka, który nie miał odzwierciedlenia w rzeczywistości. 

 - Jechaliśmy kawałeczek od akademików, ale mogliśmy porozmawiać. Maybachem jechaliśmy, prawda? - mówi w dalszej części słynnej rozmowy.

Rydzyk o Maybachu. Ojciec Dyrektor dementuje czy potwierdza doniesienia?

Ojciec Rydzyk zapytany o posiadanie luksusowego pojazdu, chętnie dementuje nieprawdziwe doniesienia. Podkreśla, że są one jedynie wymysłem dziennikarzy, którzy źle zinterpretowali jego wypowiedź.

 - Maybacha mam – plastikowe modele tego samochodu przysłali mi ludzie w prezencie. Choć kiedy o tym napisali, nie wiedziałem nawet, co to jest. Potem kiedyś na autostradzie mi pokazano. Nic specjalnego, samochód jak samochód - komentował żartobliwie w wywiadzie dla wSieci.

Gorącym tematem media żyły przez dobrych kilka miesięcy. Wszyscy próbowali nakryć duchownego na przejażdżce niebotycznie drogim samochodem. Jednak z wiadomych względów żadnemu się to nie udało. W opinii wielu osób to powód do mocnej krytyki dyrektora Radia Maryja. W społeczeństwie utrzymuje się przeświadczenie, że redemptorysta posiada Maybacha i chyba już nic tego nie zmieni. 

Na temat duchownego krąży wiele różnych legend, a jedna z nich mówi, że Rydzyk oprócz Maybacha w garażu skrywa również prywatny helikopter.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Janusz Korwin Mikke: cytaty. Oburzające cytaty Korwin-Mikkego
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu