Ojciec Tadeusz Rydzyk niezwykle stanowczo odpowiedział na narastające wokół jego biznesu kontrowersje. Chodzi konkretnie o twierdzenia, według których miał być zamieszany w aferę Amber Gold.

Rydzyk przemawiał podczas pielgrzymki Radia Maryja do Częstochowy przed ogromnym tłumem. Duchowny wykorzystał tę okazję, aby poruszyć wyjątkowo kłopotliwy dla siebie temat.

Tadeusz Rydzyk zamieszany w sprawę Amber Gold?

Zakonnik wypowiedział się na temat rzekomego wzięcia pieniędzy z Amber Gold. Stanowcze słowa, jak większość jego opinii, podzieliły opinię publiczną. Opowiedział o tym, jak jeden z polityków z Platformy Obywatelskiej w bardzo mocnych słowach zaatakował go i zarzucił, że przyjął pieniądze pochodzące z afery z Amber Gold.

– My jesteśmy dzieci boże i my przyjmujemy tylko godne pieniądze. Potrzebujemy ich, owszem, będziemy się do was zwracać zawsze, bo przed nami bardzo dużo do zrobienia, to kosztuje, jak nie wiem co – stwierdził Rydzyk.

Reakcja internautów

Zwolennicy pochwalili słowa duchownego i zapewnili o chęci dalszego wspierania jego projektów. Przeciwnicy za to zarzucili kłamstwo oraz próbę manipulowania zgromadzonym tłumem.

Co sądzisz o tłumaczeniach Rydzyka?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O co chodzi? Badania ws. Smoleńska objęte TAJEMNICĄ
  2. Przełomowa deklaracja Kaczyńskiego. Opozycja w potrzasku
  3. „Jeb*ł was pies, kanalie!”. Pracownik IPN wpadł w szał
  4. Miał zginąć w katastrofie Smoleńskiej. Ale ciągle żyje i to w Warszawie…

Ufasz tłumaczeniom ojca Tadeusza Rydzyka w sprawie "dwóch samochodów od bezdomnego"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

8 faktów, których o. Rydzyk woli nie ujawniać [ZDJĘCIA]


10 nieślubnych dzieci, które zdobyły wielką sławę [ZDJĘCIA]