Rydzyk o oskarżeniach, że brał pieniądze z Amber Gold: Głupoty. My jesteśmy dzieci boże

Rydzyk o oskarżeniach, że brał pieniądze z Amber Gold: Głupoty. My jesteśmy dzieci boże Źródło: Fot. YouTube

Ojciec Tadeusz Rydzyk niezwykle stanowczo odpowiedział na narastające wokół jego biznesu kontrowersje. Chodzi konkretnie o twierdzenia, według których miał być zamieszany w aferę Amber Gold.

Rydzyk przemawiał podczas pielgrzymki Radia Maryja do Częstochowy przed ogromnym tłumem. Duchowny wykorzystał tę okazję, aby poruszyć wyjątkowo kłopotliwy dla siebie temat.

Tadeusz Rydzyk zamieszany w sprawę Amber Gold?

Zakonnik wypowiedział się na temat rzekomego wzięcia pieniędzy z Amber Gold. Stanowcze słowa, jak większość jego opinii, podzieliły opinię publiczną. Opowiedział o tym, jak jeden z polityków z Platformy Obywatelskiej w bardzo mocnych słowach zaatakował go i zarzucił, że przyjął pieniądze pochodzące z afery z Amber Gold. - My jesteśmy dzieci boże i my przyjmujemy tylko godne pieniądze. Potrzebujemy ich, owszem, będziemy się do was zwracać zawsze, bo przed nami bardzo dużo do zrobienia, to kosztuje, jak nie wiem co - stwierdził Rydzyk.

Reakcja internautów

Zwolennicy pochwalili słowa duchownego i zapewnili o chęci dalszego wspierania jego projektów. Przeciwnicy za to zarzucili kłamstwo oraz próbę manipulowania zgromadzonym tłumem. Co sądzisz o tłumaczeniach Rydzyka?Peugeot 308 Sprawdź!

  1. O co chodzi? Badania ws. Smoleńska objęte TAJEMNICĄ
  2. Przełomowa deklaracja Kaczyńskiego. Opozycja w potrzasku
  3. „Jeb*ł was pies, kanalie!”. Pracownik IPN wpadł w szał
  4. Miał zginąć w katastrofie Smoleńskiej. Ale ciągle żyje i to w Warszawie…
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu