Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić

Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić Źródło: YouTube (Telewizja Trwam)

Toruński redemptorysta, czyli sławny w całej Polsce ojciec Tadeusz Rydzyk, to wielki przyjaciel Prawa i Sprawiedliwości. Mało kto jednak wie, że Rydzyk nie pałał miłością do niemalże czczonych przez Prawo i Sprawiedliwość Marii i Jarosława Kaczyńskich. Na jaw wyszły tajne nagrania.

Tygodnik Wprost dotarł do nagrań, które ujawniają mroczną twarz toruńskiego kapłana. Rydzyk, który swoje imperium budował w dużej mierze na pomocy ze strony PiS, za nic ma byłą parę prezydencką, która zginęła 10 kwietnia 2010 roku. Jego kontrowersyjne poglądy z pewnością nie spodobają się partii rządzącej. Redemptorysta swoje zdanie wygłosił do studentów założonej przez niego Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. W specjalnym wykładzie nie przebierał w ostrych słowach. Jednak zanim zaczął zastrzegł, że "tego nie będzie wszystkim mówił, tego nie pisać i nikomu nie mówić". A jednak wyszło na jaw.

Rydzyk bezpardonowo o Lechu i Marii Kaczyńskich

Redemptoryście szczególnie nie podobało się, że Maria Kaczyńska była przeciw zaostrzaniu ustawy dotyczącej aborcji. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu oberwało się natomiast za to, że żył w dobrych kontaktach z diasporą żydowską w Polsce. - Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji. Prezydent to oszust ulegający lobby żydowskiemu. Sprawa Jedwabnego służyła tylko temu, by środowiska żydowskie mogły wyłudzić od Polski 65 mld dolarów - powiedział do studentów ojciec Rydzyk. Ze szczególną nienawiścią redemptorysta wypowiadał się szczególnie na temat Marii Kaczyńskiej. Ta była bowiem nie tylko za utrzymaniem aborcyjnego status quo, ale także za otwarciem furtki na eutanazję osób skrajnie schorowanych. Rydzyk nie mógł jej tego wybaczyć. Wprost zasugerował, że ta powinna się była zabić sama. - Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza - grzmiał kapłan. Bez wątpienia Prawo i Sprawiedliwość nie podobają się te ostre słowa Rydzyka na temat byłej pary prezydenckiej. Maria i Lech Kaczyńscy są bowiem otaczani przez polityków PiS niemalże nabożną czcią. Takie zachowanie Rydzyka jest tym bardziej kontrowersyjne, że ten podaje się za sojusznika PiS.ZOBACZ TAKŻE: 1. Pamiętacie bezdomnego od Rydzyka? Zdziwicie się kim był naprawdę 2. Ksiądz SZANTAŻOWAŁ Morawieckiego. Porównują go do Rydzyka 3. Rydzyk się przestraszył! Pokrętnie tłumaczy się z samochodów od bezdomnego źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News