"Matka boska z dzieciątkiem Rydzyk". W TV Trwam pokazali coś czego raczej nie chcieli

"Matka boska z dzieciątkiem Rydzyk". W TV Trwam pokazali coś czego raczej nie chcieli Źródło: YouTube - Radio Maryja

Rydzyk wciąż musi liczyć się z tym, że duża część społeczeństwa nie darzy go szacunkiem. Z pewnością nie ulegnie to zmianie po ostatnim materiale TV Trwam. Większość widzów potwierdzała swoje zażenowanie.

Rydzyk nie może liczyć na wielkie wsparcie ze strony Polaków. Ma on oczywiście liczne grono swoich zwolenników, ale grupa jego przeciwników sukcesywnie się rozrasta. Często pojawiają się głosy krytyki wobec jego współpracy z Prawem i Sprawiedliwością, dzięki której duchowny może liczyć na wsparcie finansowe, a politycy otrzymują częste pochwały w wielu programach znanej rozgłośni.

Poza Radiem Maryja Rydzyk posiada jednak również Telewizję Trwam, która wzbudza równie dużo kontrowersje. To właśnie na jej antenie doszło do wpadki, która zostanie na długo zapamiętana przez słynnego księdza. Możemy być pewni, że transmisja z pewnego wydarzenia w radiu pozostałaby bez echa, lecz to, co mogli zobaczyć widzowie, wywołało ich wielkie rozbawienie i doprowadziło do kompromitacji duchownego.

Rydzyk zaliczył sporą wpadkę we własnej telewizji

Radio Maryja oraz Telewizja Trwam przeprowadziły transmisję z jednego z wydarzeń, które dotyczą słynnej rozgłośni. Zjawiło się na nim bardzo wielu zwolenników Tadeusza Rydzyka, a pomysł jednego z nich wywołał powszechne rozbawienie wśród widzów. Mieszało się ono jednak z zażenowaniem, a niektórzy dodawali, że jest to jedna z największych wpadek duchownego z Torunia.

W transmisji telewizyjnej zobaczyliśmy, jak pewien mężczyzna trzyma obraz z Matką Boską, która obejmuje Tadeusza Rydzyka. Wyglądało to bardzo nietypowo, zwłaszcza że Maryja została przedstawiona w taki sposób, jakby obecność duchownego wyraźnie ją zniesmaczyła.

Rydzyk krytykowany przez większość społeczeństwa

- Matka Boska z dzieciątkiem Rydzyk. Do czego to dochodzi... - napisała jedna z internautek, dodając, że czuje wielkie oburzenie, bo inna przeróbka świętego obrazu - Maryja z aureolą w kolorach tęczy, jeszcze niedawno została uznana za profanację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nietypowe zdjęcie rzeczywiście należy rozpatrywać jako wpadkę Rydzyka, który również chce dbać o swój wizerunek, jednak póki co wychodzi mu to z różnymi skutkami. Pamiętnej transmisji z pewnością nie będzie jednak chciał zaliczyć do udanych i najprawdopodobniej nagranie obrazu nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego. 

(fot. Twitter)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły 
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Żona Wojciecha Modesta Amaro właśnie urodziła! Imię dla dziecka jest nadzwyczajne, niemal niespotykane
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet

Źródło: naTemat

Następny artykuł