Ryba z dziwnym brzuchem
youtube.com ViralHog
Monika Majko - 20 Sierpnia 2020

Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon

Ryba miała ogromny brzuch, wędkarz od razu zwrócili uwagę na jej dziwny wygląd. Kiedy rybak zajrzał do jej wnętrzności, nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Wszystko zarejestrował kamerą w telefonie komórkowym, a film trafił do sieci.

Ryba była duża, a jej nietypowy wygląd od razu zwrócił uwagę wędkarza. Szczupak, którego złapał rybak miał nienaturalnie wydęty brzuch. Kiedy mężczyzna zajrzał do środka, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Wszystko zarejestrowała kamera, a nagranie trafiło do internetu. Opublikowano je na kanale youtubowym o nazwie "ViralHog".

Ryba miała przedziwny brzuch

Każdy miłośnik wędkarza marzy o tym, by złowić jak największy okaz, którym będzie można się pochwalić innym. Kilku rybaków z amerykańskiego miasta La Crosse w Wisconsin wybrało się na wspólne wędkowanie. Roger, Jeremiah i Andy złowili dorodnego szczupaka, jednak wygląd ryby od razu wzbudził w nich ciekawość. Zwierzę miało w przedziwny sposób wypchany brzuch.

Józefa Hennelowa nie żyjeZ ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłankaCzytaj dalej

Rybacy postanowili sprawdzić, co znajduje się we wnętrznościach ryby. Jeden z nich odpalił kamerę w telefonie komórkowym, a kolejny chwycił za nóż i rozpruł brzuch szczupakowi. Już po chwili ich oczom ukazał się niewiarygodny widok.

Szczupak miał w brzuchu drugą rybę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kobieta fotograf zdjęcieBrzydka kobieta poszła do fotografa. Jego reakcja zwaliła ją z nóg, nie mogła uwierzyć co zaproponowałCzytaj dalej

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, jak jeden z mężczyzn wyczuwa w brzuchu ryby twardy, płaski kształt. Kiedy wędkarz przecina skórę szczupaka, nagle z jego wnętrza wyślizguje się druga ryba. Ku jeszcze większemu zdziwieniu rybaków, po chwili "obiad" wodnego drapieżnika zaczyna się ruszać i podskakiwać na blacie.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwaga, zacznie się dzisiejszej nocy i będzie trwać kilka dni. Najgorzej będzie jutro, zagrożenie utraty zdrowia i życia
2. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował
3. Nie żyje co najmniej 17 osób i blisko 30 rannych. Służby ratują kogo mogą, tragiczna akcja ratunkowa za granicą

2. Kucyk uciekł właścicielowi. Szybko do akcji wkroczyła policja

Internauci, podobnie jak wędkarze, byli w szoku tym, co zobaczyli. Nikt nie spodziewał się żywej ryby w brzuchu szczupaka. Nie wiadomo, co rybacy zrobili ze swoim znaleziskiem, ale użytkownicy sieci mają nadzieję, że dali cudownie ocalałej rybie jeszcze jedną szansę i wpuścili ją ponownie do wody.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
  2. Kundelek każdego dnia sypia z miseczką. Opiekunka nie potrafiła powstrzymać łez, gdy zrozumiała, dlaczego
  3. Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy
  4. Spełnia się czarna wizja Jackowskiego. Policja ostrzega, służby nie mają wątpliwości
  5. Przebadali osoby, które łagodnie przeszły COVID-19. Wyniki są katastrofalne, zmiany nieodwracalne
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Oliwia Bieniuk na nowych zdjęciachNajnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk zwalają z nóg. Jest już piękniejsza od matki?Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News