75-latek miał polecieć do Gdańska. Pomylił samoloty, nie uwierzysz, gdzie wylądował

75-latek miał polecieć do Gdańska. Pomylił samoloty, nie uwierzysz, gdzie wylądował Źródło: fot. wikimedia.org

Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych wśród Polaków. Duża liczba podróżujących oraz samolotów latających w tych liniach czasami doprowadzają do pomyłek. 75-latek chciał wrócić do Gdańska, ale wylądował w zupełnie innym miejscu.

Ryanair jako tania linia lotnicza często wybiera przez Polaków. Dodatkowo firma oferuje przeloty w wiele miejsc na całym świecie. Tak duże obciążenie samolotów, jeżeli chodzi o ilość klientów, jak i sama liczba samolotów sprawia, że bardzo łatwo o pomyłkę. Wielokrotnie słyszeliśmy historie o bagażach, które lądowały na drugim końcu świata zamiast w naszym miejscu docelowym. Jednak teraz miała miejsce zupełnie inna sytuacja.

Ryanair: 75-latek pomylił samoloty

Do fatalnej pomyłki doszło Wielkiej Brytanii, kiedy 75-letni mężczyzna chciał wrócić do Polski, a dokładniej do Gdańska. Niestety doszło do strasznej pomyłki i mężczyzna wsiadł do nieodpowiedniego samolotu. 75-latka musiała spotkać niemała niespodzianka, kiedy zamiast zobaczyć swoją ojczyznę, okazało się, że wylądował na Malcie. Oczywiście pomyłki zdarzają się każdemu, zwłaszcza gdy nie jesteśmy już najmłodsi, może do nich dochodzić znacznie częściej, ale o czymś takim nie słyszeliśmy od bardzo dawna. Procedury na lotnisku nie należą do najłatwiejszych i najbardziej oczywistych. Oczywiście, jeżeli mamy już doświadczenie i wprawę to możemy doskonale zaplanować sobie całą podróż oraz wiemy dokładnie co, gdzie i jak mamy robić. Problem może pojawić się w momencie, gdy jest to nasz pierwszy lot i sami znaleźliśmy się na lotnisku. Wtedy jesteśmy wprost atakowani przez wszechobecne napisy, tabliczki, kolejki i pojawia się problem. Gdzie mam się udać, aby trafić w odpowiednie miejsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ To stwierdzenie zwłaszcza osobom młodym może wydawać się wręcz niemożliwy, ale wiele osób nie decyduje się na korzystanie z samolotów właśnie przez to, że nie czują się pewnie w sytuacjach, których nie znają. Sytuacja dodatkowo się komplikuje wraz z wiekiem. Możemy pomylić bramki ze względu na problemy ze wzrokiem. Inną opcją jest niedosłyszenie komunikatu, który powinien nas skierować w odpowiednie miejsce. Możliwości jest cała masa. Nie wiemy dokładnie, co doprowadziło do pomyłki w tym przypadku i możemy się tylko domyślać, ale bez wątpienia mężczyzna przeżył w ten sposób niezapomnianą przygodę, która musiała go kosztować sporo nerwów. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie żyje gwiazdor disco polo. Wstrząsająca, nagła śmierć
  2. Ludzie protestują pod siedzibą TVP. Żądają prawdy w telewizji publicznej
  3. Znany dziennikarz zdradził PRAWDZIWY powód rezygnacji Owsiaka! Okropne
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News