Ryna Seacrest
Twitter.com/KingDraqula
Konrad Karpiuk - 20 Maja 2020

Prowadził program na żywo, nagle z jego twarzą zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Widzowie byli przerażeni

Ryna Seacrest, amerykański konferansjer, znany jest z wielu słynnych i popularnych telewizyjnych show. Jednym z największych hitów jest niewątpliwie "American Idol", który prezenter prowadzi. Jednak podczas ostatniej emisji finalnego odcinka, doszło do niespodziewanego incydentu. Nagle z twarzą prowadzącego zaczęły dziać się dziwne rzeczy, widzowie nie wiedzieli, co się z nim dzieje.

Niektórzy podejrzewają, że popularny Ryan Seacrest miał na wizji atak. Gdy akurat mówił do widzów, z jego twarzą zaczęły dziać się dziwne rzeczy, wykrzywiała się w dziwnym grymasie, a do tego pojawiły się problemy z czytaniem tekstu z promptera. Widzowie byli przerażeni, dopiero później menadżer wyjawił całą prawdę.

Amerykański gwiazdor miał problemy na wizji

Amerykański prezenter znany jest z radia, telewizji oraz prowadzenia prestiżowych wydarzeń. Relacjonował już rozdanie Oscarów i nagrody Grammy, a za prowadzenie "American Idol", był dwukrotnie nominowany do Emmy. Nagrodę tę otrzymał dopiero za produkcję programu o tematyce gastronomicznej w 2010 roku.

obrazek ile postaciIle postaci widzisz na obrazku? Rozwiązanie skrywa nieznaną prawdę o tobieCzytaj dalej

Dlatego też dziwne zachowanie tak znanej osobistości szybko odbiło się głośnym echem w USA. Sam prezenter tego dnia zachowywał się kompletnie inaczej niż zwykle. Z reguły jest bardzo żywiołowy i zaangażowany w prowadzony program, ale tym razem wyglądał na chorego. Do tego, gdy mówił, zaczęło mu opadać lewe oko.

Ryan Seacrest miał udar? Menadżer komentuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

metamorfoza prawda innaWszyscy wytykali ją palcami, jej metamorfoza zachwyciła tysiące ludzi. Prawda okazała się zupełnie innaCzytaj dalej

Po tym zdarzeniu internauci dyskutowali, co się mogło stać z aktorem. Wiele osób podejrzewało, że to udar, szczególnie przez opadające i drżące oko. Wypowiedział się także patolog mowy, który spostrzegł, że kącik prawej strony ust również zaczął opadać, co w połączeniu z dezorientacją i niewyraźną wymową, wyglądało bardzo podejrzanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych
2. Szymona Hołownię zaczepił bezdomny na ulicy. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Na jaw wyszedł nieznany fakt

W końcu menadżer dziennikarza zdecydował się na publiczną wypowiedź na ten temat. W rozmowie z CNN powiedział, że Ryan Seacrest nie doznał udaru na wizji. Jak stwierdził współpracownik aktora, dziwne zachowanie było spowodowane dużym przemęczeniem. Ostatnio wpadkę, ale zupełnie innego kalibru zaliczył inny znany prezenter.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego ciało zostało znalezione w sortowni śmieci. Wczoraj odbył się pogrzeb noworodka
  2. UEFA zamierza odwołać mecze Ligi Mistrzów. Pierwszy taki przypadek w historii
  3. Jeden z największych banków w Polsce przekazał zdumiewający komunikat. Nagła zmiana, nikt nie mógł jej przewidzieć
  4. Przez 32 lata szukała porwanego syna. Nagle w Dzień Matki dostała niebywałą wiadomość
  5. Po latach ujawniono, co się działo na planie "Czarnych chmur". Ciężko uwierzyć, wielkie poświęcenie aktora
  6. Uważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeść

Bliźniaki nietypowa paraUrodziła wyjątkowe bliźniaki, niewiarygodne jak wyglądają. Chodzi o ich kolor skóryCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News