Rutkowski: fryzjer budzi sensację
Wikipedia/regionfakty.pl
Mariusz Wiącek - 3 Kwietnia 2019

Rutkowski będzie ścigał Falentę. Ale prawdziwe pytanie brzmi: kto jest jego fryzjerem?

Rutkowski: fryzjer, który zajmuje się jego włosami, jest wielką zagadką, która od kilku lat nurtuje internautów. Pytania o włosy detektywa często potrafią przyćmić tematykę spraw, które stara się on podejmować. Jednak do tej pory nikt nie rozgryzł tajemnicy jego fryzury.

Rutkowski: fryzjer zajmujący się jego włosami to zagadka internautów. Każda osoba, która ze względu na wykonywany zawód ma do czynienia z mediami wie, że to podstawa stylizacji. Jednak do dziś nikt nie jest w stanie rozstrzygnąć sekretu niezwykłych włosów Krzysztofa Rutkowskiego, którego "kwadrat na głowie" wzbudza powszechną sensację i pytania o to, jakim cudem włosy utrzymują się w tej pozycji.

Dyskusje dotyczące wyglądu często przykrywają sprawy, które detektyw usiłuje rozwiązać. W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że w związku z informacjami, które do niego dotarły, planuje podjąć próbę odnalezienia Marka Falenty.

Marek Falenta obiektem zainteresowania Krzysztofa Rutkowskiego

Marek Falenta jest jednym z głównych bohaterów afery podsłuchowej. Podobno to on był jednym z ogniw łańcucha, który miałby doprowadzić do schwytania inspiratorów pomysłu podsłuchiwania polityków Platformy Obywatelskiej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Afera, która powinna wywrócić scenę polityczną do góry nogami, ostatecznie nie osiągnęła swojego apogeum, a sam Marek Falenta został oskarżony o nielegalne podsłuchiwanie. Skazano go, jednak nigdy nie odbył kary, bo z jakiegoś powodu zniknął.

Krzysztof Rutkowski wyznaczył nagrodę za wskazanie miejsca jego pobytu w wysokości 50 tysięcy złotych. Sam osobiście zaoferował śledczym swoje usługi, co wzbudziło zdziwienie funkcjonariuszy. Detektyw zamieścił nawet filmik z oświadczeniem w tej sprawie, na swoim Facebooku.

- Dostaliśmy informację, że Marek Falenta ukrywa się za granicą (...) Ekipa ode mnie pojechała na kołach do miejsca, gdzie może przebywać poszukiwany, ja dolatuję samolotem (...) Na razie nie mogę zdradzić informacji, gdzie będą prowadzone te czynności - powiedział detektyw dla "Super Expressu".

Rutkowski: fryzjer jest największą zagadką?

Pomimo całego entuzjazmu, niewiele osób traktuje te informacje poważnie. Samozwańczy detektyw znacznie bardziej intryguje ludzi swoim wyglądem niż sprawami, których się podjął. Internauci co rusz zastanawiają się nad sekretem jego włosów i nie ulega wątpliwości, że zdradzając nazwisko swojego fryzjera Krzysztof Rutkowski mógłby uczynić go milionerem.

źródło: Planeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News