Rusza proces syna Olbrychskiego. "Chciał mnie zabić. Widziałem obłęd w jego oczach"

Rusza proces syna Olbrychskiego. "Chciał mnie zabić. Widziałem obłęd w jego oczach"

Daniel Olbrychski może mieć powód do zmartwień. Właśnie ruszył proces jego syna, który w marcu 2017 roku rzucił się na mężczyznę, naprawiającego usterkę po awarii wody na Wilanowie. Teraz na sali pojawił się zupełnie odmieniony.

Daniel Olbrychski kilka dni temu poinformował, że sprzedaje swój ukochany dom pod Kazimierzem Dolnym. To tam, tworzyli: Magda Umer czy Grzegorz Ciechowski. Media znów zwróciły uwagę na rodzinę Olbrychskich, bowiem właśnie ruszył proces jego syna. Rafał O. będzie odpowiadał za kierowanie gróźb karalnych.

Czy Daniel Olbrychski wiedział o agresji syna? Mroczny wieczór z marca 2017 ma finał w sądzie

W marcu 2017 roku doszło do awarii wody w Wilanowie. Rafał O. podszedł do agregatu i uszkodził go, krzycząc. Gdy zauważył naprawiający usterkę pracownik, ten rzucił się na niego. Wezwana policja nie stwierdziła żadnego zagrożenia i odjechała. Syn popularnego aktora jednak nie odpuścił - rzucił się na montera ponownie i przyłożył mu nóż do szyi. - Powiedział, że mnie zabije. W jego oczach widziałem obłęd. Wrzuciłem wsteczny bieg, jego ręka odbiła się, nóż wypadł mu z ręki. Wtedy zaczął uciekać, a ja znowu zadzwoniłem po policję - zeznawał w sądzie poszkodowany. Do kierowania gróź karalnych Rafał O. przyznał się już na początku śledztwa. Do drugiego czynu - uszkodzenia mienia, nie przyznaje się jednak do dziś.

Nowy rozdział w życiu Rafała O.

Znany z kilku ról teatralnych i filmowych, ale przede wszystkim z prowadzenia porannego pasma Telewizji Publicznej, syn sławnego aktora miał się zmienić pod wpływem bulwersujących wydarzeń. To podobno Daniel Olbrychski obudził w nim pasję do aktorstwa. Po zatrzymaniu mężczyzny i postawieniu go przed sądem, ten przeszedł diametralną przemianę. Pojawiły się głosy, że poddał się terapii uzależnień od alkoholu. Atak z siekierą, którego się dopuścił miał zmienić dotychczasowy sposób życia Rafała O. Do sądu przyszedł w nowej fryzurze, spokojny, pokorny i uśmiechnięty. Był ubrany w koszulę i nie przypominał rebelianta, na którego dotychczas się kreował. Irracjonalne zachowanie aktora i prezentera jest wciąż niewytłumaczalne. Na pytanie, dlaczego nosi przy sobie siekierę, odpowiedział, że na osiedlu grasują dziki i boi się bez niej wychodzić z domu. Agresywny jednak może powodować prawdziwe zagrożenie dla sąsiadów. Daniel Olbrychski dotychczas nie skomentował jednak procesu swojego syna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zanim Bożenkę z Klanu zagrała Kaczorowska, była inna aktorka. Teraz zachwyca urodą!
  2. Beata Tyszkiewicz się tym nie chwali. Tajemniczy romans z aktorem młodszym o 30 lat
  3. Komenda walczy o REKORDOWE zadośćuczynienie! Prawnik zdradza kulisy procesu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News