Rusin zaniepokojona córką. "Nie wychodzi już z domu"

Rusin zaniepokojona córką. "Nie wychodzi już z domu" Źródło: Fot. Instagram/Iga Lis

Chociaż popularność Igi Lis wzrasta w gigantycznym tempie, młoda modelka w ostatnim czasie postanowiła zdecydowanie zwolnić rozwój swej kariery. Sposób, w jaki zachowuje się córka, bardzo martwi jej znaną matkę, Kingę Rusin. Co dzieje się z gwiazdą?

Rok 2018 w życiu Igi Lis będzie wypełniony ogromnymi wyzwaniami. Tym razem nie chodzi jednak o zadania związane z pracą, a o maturę, którą będzie musiała napisać już w maju.

Czym zajmuje się córka Rusin?

Co ciekawe, młoda modelka postanowiła bardzo przyłożyć się do nauki, co rzadko charakteryzuje dorastających celebrytów. Jej matka jest już nawet zmartwiona czasem, który córka spędza nad książkami. ZOBACZ TAKŻE: Po 13 latach Mandaryna przerywa milczenie ws. „Ewry najt”. Fani pękają ze śmiechu - Iga ma tendencję do przesadzania, jeśli chodzi o naukę. Muszę więc pilnować, żeby kładła się spać o normalnej porze. Jeśli mowa o wyjściach na miasto, to Iga przestała w ogóle wychodzić z domu. Nieco mnie to martwi. Do maja jeszcze trochę czasu - stwierdziła Rusin w rozmowie z "Gwiazdami".

Iga Lis oczkiem w głowie wyrozumiałej matki

- Od samego początku mówiłam swoim dzieciom, że mnie nikt nie gonił do matury. Mówili mi od początku, że to, czy będę się uczyć i jak się będę uczyć, jest moim wyborem. Ja dokładnie z tego samego założenia wychodzę w wypadku moich córek - dodała także jedna z największych gwiazd stacji TVN. ZOBACZ TAKŻE: Oniemieliśmy. Żona Sławomira jest PRZEPIĘKNA, nietypowa i niesamowita uroda!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News