Rusin wpadła w szał! Zaatakowała polskich piłkarzy

Rusin wpadła w szał! Zaatakowała polskich piłkarzy

Kinga Rusin jest jedną z najsłynniejszych, polskich dziennikarek. Rozpoznawalność i uznanie zawdzięcza nie tylko pracy zawodowej ale i podejściu do kwestii, związanych z ekologią i prawami zwierząt. Nic więc dziwnego, że postanowiła mocno uderzyć w piłkarzy naszej reprezentacji. Jej fani nie wiedzą jak na to zareagować.

Kinga Rusin nigdy nie kryła swoich poglądów. Szczególnie tych, związanych z podejściem do środowiska i dobra zwierząt. Dawały one o sobie regularnie znać przez cały okres kadencji Jana Szyszki. Rusin odnosiła się do wycinki Puszczy Białowieskiej i kwestii polowań. Teraz dziennikarka postanowiła po raz kolejny wyrazić bardzo mocną opinię. Jej fani są niezwykle zakłopotani, ponieważ na celownik wzięła sobie polską reprezentację.

Kinga Rusin uderza w piłkarzy

Tym, co nie spodobało się dziennikarce jest fakt, iż piłkarze w czasie Mistrzostw Świata wybrali się do delfinarium. Szczególnie rozsierdziła ją narracja wokół tego wydarzenia. Ich pobyt w tym miejscu nazwany bowiem został "relaksem". - Serio? Nasi piłkarze „relaksowali” się w delfinarium??? Jak można się relaksować w delfinarium wiedząc to, co cywilizowany świat wie już od dawna!? Delfinaria to miejsce powolnej śmierci, w strasznych cierpieniach jednych z najpiękniejszych, najdelikatniejszych i najrozumniejszy ssaków na Ziemi! - napisała na swoim Instagramie Rusin. Następnie dziennikarka przytoczyła okoliczności, w jakich powstają delfinaria. - Delfiny w delfinariach najczęściej pochodzą z krwawych połowów w Taiji w Japonii oraz z Wysp Salomona, co pokazał oscarowy dokument „Zatoka delfinów”. Na każdego złapanego delfina przypada co najmniej kilka innych zabitych (nawet 10 osobników), połowa nie przeżywa stresu w transporcie i „procedur adaptacyjnych”, kolejne umierają w ciągu dwóch lat, wreszcie te najbardziej odporne dożywają w niewoli średnio 6 lat (na wolności ok 20 lat) - napisała dziennikarka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co ona zrobiła! Chylińska ma nowy tatuaż, NA GŁOWIE
  2. Elżbieta Jaworowicz sięgnęła dna. Jej kariera zawisła na włosku
  3. Afera po Dzień Dobry TVN! Polacy chcą zlinczować Szulim
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News