To kolejna medialna burza, która nie przejdzie bokiem. Kinga Rusin stała się obiektem żartów i fali krytyki. Internauci i koledzy po fachu zaczęli stawiać w wątpliwość jej kompetencje zawodowe.

Dziennikarka pochwaliła się przed internautami na swoim profilu na Facebooku kolejnym zawodowym sukcesem. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że rzekome dokonanie okazało się totalną wpadką i brakiem dziennikarskich umiejętności.

ZOBACZ TAKŻE: Potężna kompromitacja Kingi Rusin. Nie wylogowała się z FB i totalnie ośmieszyła

Rusin opowiada o swoich „niezwykłych” dokonaniach

 – No to już wszystko jasne. Plus ten mówiący wszystko wyraz triumfu na mojej twarzy… A Łukasz Kubot to świetny gość! Wyobraźcie sobie, że zawodnik nr 1 na liście deblistów ATP w zasadzie nigdy wcześniej nie udzielił wywiadu! Kiedy szukałam o nim informacji w sieci nie mogłam się nawet dowiedzieć, jaki jest jego stan cywilny. Po prostu enigma. Tym bardziej się cieszę, że Łukasz mi zaufał i naprawdę szczerze opowiedział o sobie, o swoich upadkach i wzlotach, o marzeniach i obawach. Najbardziej ujmujące było jego skrępowanie i autentyczność. Osiągnął wielki sukces, największy w polskim, męskim tenisie, a pozostał skromnym, przemiłym gościem z dużym dystansem do siebie, którego, jak podkreślał, musiał się nauczyć. Życzę mu kolejnych sukcesów i mam nadzieję, że jeszcze nas czymś na kortach zaskoczy. A mój wywiad z nim (i fragmenty naszego meczu) zobaczycie w najbliższy weekend w DDTVN – napisała Kinga Rusin.

Niezawodni internauci bardzo szybko i sprawnie wyłapali wpadkę dziennikarki i uświadomili ją o tym, że się myli, co do wagi swojego dokonania. Wywiady z Łukaszem Kubotą ukazywały się bardzo często, w tym nawet jeden został przeprowadzony przez jej koleżankę z TVN-u.

– Radziłbym jakoś edytować ten wpis, bo tylko obnaża pani gigantyczną ignorancję, dyletanctwo i stosunek do zawodu, który pani wykonuje – skomentował jeden z internautów.

Dziennikarz podważa zdolności dziennikarskie Rusin

Kompetencje zawodową Rusin podważył także jeden z jej kolegów po fachu. Mężczyzna zarzucił jej, że nie potrafi przeprowadzić dziennikarskiego researchu.

Dziennikarski research Kingi Rusin. Z lewej jej wpis, z prawej mój google – napisał dziennikarz Krzysztof Stanowski i screen wpisu Kingi Rusin i zrzut z ekranu swojej przeglądarki, która wyświetliła mnóstwo wyników wyszukiwania po wpisaniu hasła „Łukasz Kubot wywiad”. Mężczyzna okrasił swój wpis prześmiewczymi minkami, które zalewają się ze śmiechu.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczny apel Lisa i Rusin! Ujawnili ze ich córka…

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

...

Zobacz również

Zobacz również