Kinga Rusin wbiła szpileczkę Małgorzacie Rozenek. W dzisiejszych programie na żywo doszło do bardzo krępującej sytuacji. Rusin miała promować nowy program „Iron Majdan”, ale chyba nie bardzo jej to wyszło.

W dzisiejszym porannym programie Dzień Dobry TVN prowadzący Piotr Kraśko i Kinga Rusin mieli zachęcić widzów do oglądania show z Majdanami. Dla obu dziennikarzy na pewno była to bardzo niezręczna sytuacja.

Skonfliktowani z Majdanami prowadzący mieli reklamować „Iron Majdan”

Jakiś czas temu skonfliktowany z Małgorzatą Rozenek Kuba Wojewódzki ujawnił, że perfekcyjna pani domu miała wdać się w romans z Piotrem Kraśko. Ponoć oboje planowali się rozwieść i związać ze sobą. Małżeństwo Kraśki omal nie legło w gruzach przez wiadomość o wyjątkowo czułej przyjaźni z Małgosią.

Sytuacja nie była również komfortowa dla Kingi Rusin. Krążą pogłoski, że dziennikarka rywalizuje z Rozenek o względy dyrektora TVN-u Edwarda Miszczaka. Obie panie prowadzą swoje show i każda dąży do tego, żeby ich program cieszył się większą popularnością.

Nic więc dziwnego, że małżeństwo Majdanów nie pojawiło się w studio. Wyemitowano więc wywiad Kingi Burzyńskiej, która rozmawiała z parą na torze gokartowym. Prowadzący, którzy mieli zapowiedzieć materiał z Majdanami, nawiązali do wcześniejszych gości, którzy byli licealistami.

– Teraz będziemy dalej mówić o czelendżach – zaczęła Kinga Rusin.

– No ale oni nie są młodzi… – wbił swoją szpileczkę Kraśko.

Po tym komentarzu Kraśki zobaczyliśmy rozmowę z Majdanami, którzy zaczęli opowiadać o zbliżającym się odcinku. Ma on być wyjątkowo dramatyczny, a małżeństwo rozważało nawet ucieczkę z planu.

– To był chyba najtrudniejszy odcinekTo był taki odcinek, w którym wykonanie zadania wisiało naprawdę na włosku. Był zupełnie inny od pozostałych i mam wrażenie, że był o czymś – powiedziała Małgosia tak, jakby sugerowała, że ostatnie odcinki jej programu były totalnie o niczym.

Kinga Rusin wbija szpileczkę Rozenek

– Naprawdę musieliśmy przerwać zdjęcia i przeprowadzić poważną rozmowę z produkcją. W tym odcinku mieliśmy tańczyć z taką grupą performersów, właściwie gangiem mega wysportowanych ludzi – dodał Radosław.

– Musieliśmy z nimi zamieszkać i żyć ich życiem przez kilka dni. To była sytuacja, która nas trochę przerosła. Bo jeśli chodzi o unoszenie się i ducha… to tam unosiło się dużo rzeczy – powiedziała Rozenek.

Po zakończeniu materiału Kinga Rusin podsumowała go bardzo krótko i wbiła szpileczkę nielubianej Małgosi. Choć miała promować „Iron Majdan” to najwyraźniej jej to nie wyszło.

– Jeśli chodzi o czelendż, to zapraszam w środę wieczorem na „Agenta„. Tam dopiero są czelendże! – powiedziała Rusin reklamując prowadzony przez siebie program, nie patrząc na to, że miała reklamować Iron Majdan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan nie może zajść w ciążę? Mocne wyznanie
  2. Rozenek przeżyła dramat. Koszmarny wygląd, na skraju wytrzymałości
  3. Małgorzata Rozenek ma załamanie nerwowe

Czy oglądasz "Iron Majdan"?

Loading ... Loading ...

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]


Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/