Kinga Rusin pokazała się ze strony, od której nikt jej nie znał. Dziennikarka zawitała w Sejmie, gdzie zmiażdżyła posłankę Prawa i Sprawiedliwości. Obecni na sali oniemieli.

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na nudę w Sejmie. Reforma sądownictwa, zakaz handlu i obywatelskie projekty ws. prawa aborcyjnego nie były jedynymi gorącymi tematami.

ZOBACZ TAKŻE: Potężna kompromitacja Kingi Rusin. Nie wylogowała się z FB i totalnie ośmieszyła

W jednej z kwestii głos zabrali nawet celebryci. Sejmową debatę ws. prawa łowieckiego przejęła Kinga Rusin, która zdecydowanie zmiażdżyła jedną z posłanek PiS.

Rusin dostała szału

Na sejmowej komisji rozprawiającej nad zmianami w prawie łowieckim, zjawiła się rozzłoszczona gwiazda TVN. Zdecydowana przeciwniczka polowań nie pozostawiła suchej nitki na politykach obozu władzy.

ZOBACZ TAKŻE: Ci byli myśliwi dostali za to 30 lat więzienia. W ich domu odkryto coś szokującego… (FOTO)

Dziennikarka zaapelowała do zgromadzenia, a w szczególności jego przewodniczącej Anny Paluch. Zarzuciła jej stronniczość i zależność od potężnego lobby. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach.

Polskie społeczeństwo w ogromnej większości jest przeciwko myślistwu. Jest pani posłanką Polskiego Związku Łowieckiego a nie PiS – powiedziała wyraźnie zdenerwowana Kinga Rusin.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono opinię Biura Legislacyjnego Sejmu! Już wiemy czemu PiS ją ukrywał

Posłanka odpowiedziała Rusin następującymi słowami: „Nie jest pani wolna od konieczności przestrzegania reguł powszechnie przyjętych.” Awantura w Sejmie wywołała wielkie zainteresowanie społeczeństwa.

źródło: wp.tv

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Najbardziej bulwersujące fakty o Antonim Macierewiczu

Zobacz również