Słynna polska dziennikarka dostała szału w Sejmie! Zaatakowała posłankę PiS na oczach wszystkich

Słynna polska dziennikarka dostała szału w Sejmie! Zaatakowała posłankę PiS na oczach wszystkich

Kinga Rusin pokazała się ze strony, od której nikt jej nie znał. Dziennikarka zawitała w Sejmie, gdzie zmiażdżyła posłankę Prawa i Sprawiedliwości. Obecni na sali oniemieli.

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na nudę w Sejmie. Reforma sądownictwa, zakaz handlu i obywatelskie projekty ws. prawa aborcyjnego nie były jedynymi gorącymi tematami. ZOBACZ TAKŻE: Potężna kompromitacja Kingi Rusin. Nie wylogowała się z FB i totalnie ośmieszyła W jednej z kwestii głos zabrali nawet celebryci. Sejmową debatę ws. prawa łowieckiego przejęła Kinga Rusin, która zdecydowanie zmiażdżyła jedną z posłanek PiS.

Rusin dostała szału

Na sejmowej komisji rozprawiającej nad zmianami w prawie łowieckim, zjawiła się rozzłoszczona gwiazda TVN. Zdecydowana przeciwniczka polowań nie pozostawiła suchej nitki na politykach obozu władzy. ZOBACZ TAKŻE: Ci byli myśliwi dostali za to 30 lat więzienia. W ich domu odkryto coś szokującego… (FOTO) Dziennikarka zaapelowała do zgromadzenia, a w szczególności jego przewodniczącej Anny Paluch. Zarzuciła jej stronniczość i zależność od potężnego lobby. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach. - Polskie społeczeństwo w ogromnej większości jest przeciwko myślistwu. Jest pani posłanką Polskiego Związku Łowieckiego a nie PiS - powiedziała wyraźnie zdenerwowana Kinga Rusin. ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono opinię Biura Legislacyjnego Sejmu! Już wiemy czemu PiS ją ukrywał Posłanka odpowiedziała Rusin następującymi słowami: "Nie jest pani wolna od konieczności przestrzegania reguł powszechnie przyjętych." Awantura w Sejmie wywołała wielkie zainteresowanie społeczeństwa. źródło: wp.tv Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News