Schuberth naraził się wszystkim Polakom. Skandaliczne słowa

Schuberth naraził się wszystkim Polakom. Skandaliczne słowa Źródło: screen youtube.com/Fabryka Kuchni Wronki

Rudi Schuberth jest osobą o wielu talentach, ale jego ostatnie słowa wzbudziły wśród internautów olbrzymie poruszenie. Komentarze nie cichną od krytyki muzyka. Z pewnością on sam musi być tym dość mocno zaskoczony.

Rudi Schuberth znany jest z wielu przebojów, które skomponował. Jednak większość osób zapamiętała go przede wszystkim jako prowadzącego kultowego programu "Śpiewające fortepiany", który okazał się prawdziwym hitem stacji TVP. Teleturniej, w którym uczestnikami byli celebryci nadal ma wielu fanów, którzy cały czas mają nadzieję, że program powróci. Niestety, muzyk ma teraz poważne kłopoty, które dotyczą wiele polskich gwiazd.

Rudi Schuberth pod ostrzałem krytyki

Emerytura w Polsce zawsze jest bardzo delikatnym tematem, który wzbudza bardzo dużo emocji. Wielu Polaków po latach pracy jest zmuszonych do życia za naprawdę głodowe składki. Wiele polskich gwiazd, które zdecydowały się na zakończenie swojej kariery, borykać się musi teraz z poważnymi problemami finansowymi. Jest to spowodowane tym, że często odprowadzają bardzo małe składki, aby większość wynagrodzenia spływało na ich konta. Niestety styl życia gwiazd nie jest zbyt bardzo oszczędny, przez co mało kto ma jakieś oszczędności. Schuberth w wywiadzie dla wp.pl odniósł się do doniesień mediów dotyczących wysokości jego emerytury. Jednocześnie zaznaczył, że chciałby mieć większe finanse.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To się lekko mija z prawdą. Nie będę wyciągał prywatnych spraw. Najbardziej chciałbym dostawać 100 tys. zł miesięcznie, ale to jest oczywiście bzdura. Nie jestem szczęśliwy, że dostaje tyle, ile dostaje, bo chyba każdy chciałby więcej - mówił Rubi Schuberth. Internauci momentalnie  skrytykowali gwiazdora za jego słowa, a komentarze wprost zaroiły się od złośliwości pod jego adresem. - Chlali bawili się - mają nieruchomości warte miliony - a teraz wyją kanalie że mają małą emeryturę - artyści cwaniaki III-RP - pisze jeden z internautów. - Trzeba było płacić ZUS to emerytura by była - czytamy. - Płacom śmieszne składki to maja śmieszna emeryturę jak zarabiał za komuny krocie i bawił się jak bogacz i nie oszczędzał jak by myślał ze nigdy się nie zestarzeje to teraz ma na co zasłużył . Wolny zawód sam go wybrał to niech teraz nie narzeka nie jest mi ich szkoda a te pretensje niech zostawi dla siebie bo prawdopodobnie nikogo tonie wzrusza - dodaje kolejny internauta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodowicz właśnie ujawniła szokująca wiadomość o Szpaku! Trzęsienie ziemi w świecie muzycznym
  2. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  3. Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News