Rudi Schuberth i sąsiedzi
youtube
Aneta Wasilewska - 24 Stycznia 2020

Sąsiedzi już dłużej nie wytrzymają. Rudi Schuberth doprowadza ich do szewskiej pasji, jest jeden główny powód

Rudi Schuberth sprawia wrażenie niezwykle sympatycznej osoby. Doniesienia o tym, że nie jest lubiany wśród sąsiadów, są niemal niemożliwe do zrozumienia. Znany muzyk naraził się lokalnej społeczności.

Rudi Schuberth jest jedną z tych gwiazd, która wywołuje uśmiech na każdej twarzy. Jak się okazuje, sympatyczny muzyk jest nielubiany wśród swoich sąsiadów. Jak do tego doszło, że Rudi Schuberth doprowadza ich do szewskiej pasji? Odpowiedź zwala z nóg.

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co się z nią stałoCzytaj dalej

Rudi Schuberth wyprowadził się na Kaszuby

Wraz z rosnącą popularnością, zaczęły wzrastać dochody muzyka. Rudi Schuberth postanowił zainwestować pieniądze w folwark na Kaszubach, gdzie dziś mieszka. Małe przedsiębiorstwo agroturystyczne oraz sprzedaż wędlin sprawia, że Rudi Schuberth ma dodatkowe pieniądze do emerytury, ale jak się okazuje, jego obecność na Kaszubach nie przypadła do gustu sąsiadom, którzy mieli zupełnie inne wyobrażenia o mężczyźnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CiastoEkspresowe, lekkie jak chmurka ciasto z 3 składników. Genialny przepis zachwyci wszystkich domownikówCzytaj dalej

Czym Rudi Schuberth doprowadza swoich sąsiadów do szewskiej pasji?

- Jesteśmy jedną społecznością. Wszyscy sobie pomagamy i wspieramy w trudnych chwilach. On żyje odosobniony w swoim folwarku, nie utożsamia się z naszymi problemami. Jest przejęty swoim biznesem, a z nami nie za wiele ma wspólnego, choć wszędzie opowiada, że żyje mu się tu z nami wspaniale - zdradziła jedna z sąsiadek.

Okazuje się, że w gminie jest problem z załatwieniem najmniejszej sławy, ale kiedy pojawia się Rudi Schuberth problemy znikają i każdy mu idzie na rękę. Tak właśnie było w przypadku żwirowej drogi poprowadzonej do folwarku muzyka.

- Takie sytuacje wywołują w nas złość. Co prawda to było dość dawno temu, ale wielu z nas wciąż pamięta przychylność urzędu wobec niego - dodał drugi sąsiad.

Dzisiaj grzeje:

1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Sąsiedzkie stosunki z upływem lat się nie polepszają. Im dłużej Rudi Schuberth mieszka na Kaszubach, tym bardziej sąsiedzi patrzą na niego nieprzychylnym okiem. Jedak znany z dystansu do siebie Rudi Schuberth wydaje się tym faktem w ogóle nie przejmować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  3. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  4. Karol Strasburger zdradza piorunującą prawdę na temat stanu swojej psychiki. Wszystko przez młodą żonę i dziecko?
  5. Sąsiedzi usłyszeli niepokojące dźwięki w mieszkaniu. Gdy zajrzeli do środka zobaczyli widok, który ściął ich z nóg
  6. Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży

Zenek Martyniuk zaliczył niezłą wpadkęWtopa i skandal z Zenkiem w roli głównej. TVP się wycofało, teraz próbuje wszystko naprawićCzytaj dalej

źródło: wp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News