Ruch Narodowy, protest biskupów
Źródło: Screenshot z youtube.com/TelewizjaTRWAM (zdjęcie poglądowe)
Piotr Bernaciak - 16 Czerwca 2019

Biskupi nie zgodzili się na spotkania z prezesem Ruchu Narodowego. Doszło do protestu

Ruch Narodowy znany jest jako organizacja bardzo kontrowersyjna. Biskupi nie chcieli zgodzić się na spotkanie z jej prezesem, co wywołało spore kontrowersje. Doszło do wielkiego protestu.

Ruch Narodowy budzi wielkie kontrowersje za sprawą swoich uczestników. Ich zachowania nie są zrozumiałe dla dużej części społeczeństwa, a jego najbardziej znani członkowie wywołują wiele skandali. Sam prezes organizacji jest postacią, wobec której trudno jest przejść obojętnie. Podobnie uważają biskupi, którzy zablokowali jego spotkania.

Robert Winnicki znalazł się w kłopotliwej sytuacji. Prezes organizacji Ruch Narodowy planował serię spotkań, jednak w związku z decyzją duchownych prawdopodobnie będzie musiał je odwołać. Teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania i nie wiadomo, kiedy pojawi się nowe rozwiązanie. Obecnie poseł musi szybko szukać rozwiązania.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski ujawnia, kiedy skończą się potworne upały. Jego słowa nie spodobają się wieluCzytaj dalej

Prezes Ruchu Narodowego miał spotkać się z Polonią w USA. Protest biskupów zablokował spotkanie

Prezes znanej organizacji przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie miał spotkać się z miejscową Polonią. Do spotkania miało dojść w jednym z kościołów na Brooklynie, jednak teraz wiemy już, że na pewno tak się nie stanie. Wszystko przez protest biskupów, na czele którego stanął Nicholas DiMarzio, najwyższy rangą urzędnik kościelny Brooklynu.

- Bez względu na opcję polityczną jest to skandal! Robert Winnicki to polski parlamentarzysta, nie pozwólmy na antypolonizm - mówi Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Mężczyzna miał zorganizować spotkanie z posłem w Chicago, jednak tam również spotkały go podobne problemy.

Ruch Narodowy spotkał się z problemami

Arkadiusz Cimoch wspomniał także o poprzednich spotkaniach z posłem, które bardzo interesowały miejscową Polonię. Jak sam przyznaje, na miejscu miało pojawić się nawet kilkaset osób, które było bardzo zainteresowane spotkaniami z przedstawicielem polskiego parlamentu.

- Goście najczęściej pytali o roszczenia żydowskie, ustawę antyaborcyjną, politykę zagraniczną, plany Ruchu Narodowego i Konfederacji. Oba spotkania trwały około 3,5 godziny - twierdzi Cimoch.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Farna i zdjęcia z ciążyEwa Farna została mamą dużo wcześniej niż poinformowały media. Dlaczego to ukrywała?Czytaj dalej

Wygląda więc na to, że polski parlamentarzysta ma bardzo poważny problem, z którym musi sobie poradzić. Nie wiadomo jednak, czy uda mu się tego dokonać w krótkim czasie, jaki pozostał do spotkania. Z pewnością taka decyzja przedstawicieli Kościoła jest dla posła bardzo poważnym ciosem wizerunkowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Burza wokół Mai Sablewskiej. Wściekli internauci: "ŻENADA, DNO, PRZESADA"
  4. 8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia)
  5. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  6. Z ostatniej chwili: Policja informuje, kim jest mężczyzna aresztowany za zamordowanie 10-latki. Mają twarde dowody na jego winę

.Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamaniCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News