Żandarmeria wojskowa zablokowała kierowców, bo... Macierewicz nie chciał przejść przez pasy (video)

Żandarmeria wojskowa zablokowała kierowców, bo... Macierewicz nie chciał przejść przez pasy (video) Źródło:

Postać Antoniego Macierewicza zawsze wzbudzała ogromne emocje. Bezpośrednie mówienie o zamachu Smoleńskim, zatrudnienie Bartłomieja Misiewicza czy Edmunda Jannigera oraz ostatni wypadek samochodowy sprawiają, że szef MON niemal nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Antoni Macierewicz znowu stał się bohaterem internetu. Tym razem za sprawą nagrania, które oburzona kobieta wysłała Platformie Obywatelskiej z nadzieją, że opozycja nagłośni sprawę.

Na filmie widać, jak Macierewicz wykorzystuje żandarmerię wojskową do wstrzymania ruchu na ulicy, żeby... przejść na drugą stronę. Według osób podróżujących samochodem, pasy były tuż obok.

- Oto film, który pokazuje jak żołnierze Żandarmerii Wojskowej wstrzymują ruch, aby Antoni Macierewicz przeszedł środkiem ulicy. 50 metrów dalej jest przejście dla pieszych. Nigdy dotąd żaden Minister Obrony Narodowej nie traktował żołnierzy w taki sposób. Absolutnie oburzające. Nie mieści nam się to w głowie - i nie tylko nam, bo ten film otrzymaliśmy z prośbą o udostępnienie. Byliście świadkiem podobnych zdarzeń z udziałem PANÓW z rządu PiS? Zgłoście to do naszych biur poselskich. Obnażymy arogancję władzy w #państwoPiS. - czytamy na profilu PO.
- Nie mogą przejść się po pasach? Wybrańcy narodu. Pasy są 50 metrów tylko – mówi mężczyzna z zatrzymanego pojazdu.
- Macierewicz… - dopowiada z westchnieniem podróżująca z nim kobieta.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News