Rubik szczerze o swoim szalenie groźnym seksie. "Nie przestawaliśmy, rano byłam przerażona"

Rubik szczerze o swoim szalenie groźnym seksie. "Nie przestawaliśmy, rano byłam przerażona" Źródło: Fot. Youtube

Anja Rubik jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej wpływowych modelek świata. Każda jej oficjalna wypowiedź trafia więc do szerokiego grona odbiorców, z którymi tym razem podzieliła się historią jednego ze swych stosunków seksualnych. Dla celebrytki jest to bowiem niezwykle ważne wspomnienie, które mogło skończyć się bardzo źle. 

Rubik odpowiedzialna jest za stworzenie kampanii "#sexedpl", w której podkreśla, jak istotna jest edukacja seksualna, odpowiedzialne podejście do miłości, ale także nawet przelotnych relacji. Modelka zaprosiła już do współpracy Macieja Stuhra, Maffashion, czy też Roberta Biedronia. Tym razem postanowiła jednak sama zabrać głos.

Niespodziewane wyznanie gwiazdy

- Parę lat temu poznałam chłopaka, który bardzo mi się podobał. Zaczęliśmy się spotykać. Na kolejnym spotkaniu zaczęliśmy się całować, było coraz bardziej gorąco. W momencie, kiedy wiedziałam, że posuniemy się dalej, zapytałam się, czy ma przy sobie prezerwatywę. On jej przy sobie nie miał, ale namiętność była tak duża, że nie przestaliśmy. Kolejnego ranka obudziłam się przerażona - zdradziła fanom Rubik. Modelka tuż po zdarzeniu udała się do ginekologa, gdzie wykonała wszystkie potrzebne badania. Zaznaczyła jednak, że stresująca sytuacja nauczyła ją odpowiedzialnego podejścia do seksu. Od tamtej pory jest bowiem przekonana, że każda kobieta powinna mieć przy sobie prezerwatywę i nie pozostawiać tego obowiązku jedynie mężczyznom.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News