Mąż porzucił żonę. Po czasie w piekarniku odkryła znalezisko, dzięki któremu rozpłakała się ze szczęścia

Mąż porzucił żonę. Po czasie w piekarniku odkryła znalezisko, dzięki któremu rozpłakała się ze szczęścia Źródło: Screen/Youtube/KIIS 1065

Rozwód jest ciężkim i bolesnym przeżyciem. Zwłaszcza jeżeli kobieta jest w ciąży i musi sama poradzić sobie z trudami rodzicielstwa. Tę kobietę mąż porzucił w jednym z najważniejszych momentów w jej życiu. Na szczęście po pewnym czasie odkryła w piekarniku znalezisko, które bardzo jej pomogło w trudnej sytuacji.

Niespodziewany rozwód i rozstanie zawsze bardzo boli. Porzucenie przez ukochaną osobę to straszne przeżycie, z którym ciężko się uporać. Odejście od partnera powinno być godne i pełne poszanowania dla drugiej osoby. Niestety zdarza się tak, że partner odchodzi bez słowa. Amanda miała nadzieję na szczęśliwą rodzinę, jednak jej plany pokrzyżował mąż, którzy porzucił ją z dnia na dzień. Na szczęście po pewnym czasie odkryła w piekarniku pewne znalezisko, które odmieniło jej życie.

Rozwód był dla Amandy dramatem

Po trzech latach wspólnego życia z partnerem, kobiecie udało się zajść w ciążę. Wcześniej wiele razy poroniła, dlatego fakt, że już wkrótce zostanie mamą spowodował wielką radość u Amandy. Niestety jej szczęście nie trwało długo, bo niespodziewanie porzucił ją mąż. Kobieta była w 36 tygodniu ciąży, gdy nagle jej świat się zawalił. Załamana kobieta nie wiedziała co się stało i nie mogła uporać się z traumatycznymi wydarzeniami. 

Amanda zdecydowała się opowiedzieć swoją historię w lokalnym radiu. Jej przeżycia wzruszyły redaktorów, którzy postanowili zorganizować kobiecie pomoc. Amanda została sama z ratami kredytu, remontem mieszkania i przygotowaniami do porodu. Dziennikarze nie pozostali obojętni na jej los i przygotowali dla kobiety niespodziankę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amanda otrzymała od zespołu radiowców usługę sprzątającą ważną przez 6 miesięcy, dostawę zakupów prosto pod drzwi domu przez 3 miesiące, rzeczy dla dziecka o wartości 4000 dolarów, sesję zdjęciową dla dziecka o wartości 1000 dolarów oraz jeszcze jedną niespodziankę, która została ukryta w piekarniku. Jak się okazało, w urządzeniu ukryto 10 000 dolarów, które mają pomóc kobiecie w spłacie kredytu. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek 
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Kompletnie zaskoczona Amanda rozpłakała się ze szczęścia. Nie sądziła, że po tak trudnym okresie w jej życiu, spotka ją tyle dobra. Na szczęście na jej drodze stanęli dobrzy ludzie, dla których los ciężarnej nie był obojętny. Kobieta zaczyna układać swoje życie na nowo i wierzy w to, że jeszcze na swojej drodze spotka wartościowego i odpowiedzialnego mężczyznę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko do jutra czas. 800 tys. Polaków dostanie PRZYNAJMNIEJ 1500 zł
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  4. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  5. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

źródło: Newsner

Następny artykuł