Mąż sypiał z jej przyjaciółką, upokarzające, że musiała zapłacić za rozwód. Zemściła się niewyobrażalnie mistrzowsko

Mąż sypiał z jej przyjaciółką, upokarzające, że musiała zapłacić za rozwód. Zemściła się niewyobrażalnie mistrzowsko Źródło: Facebook/Brani Lee

Za rozwód musiała zapłacić zdradzona żona. Jej mąż sypiał z jej najlepszą przyjaciółką, a mimo jego ewidentnej winy, to właśnie kobieta musiała zapłacić ogromne pieniądze. Jej zemsta była mistrzowska.

Rozwód w tej sytuacji był jedynym rozwiązaniem. Żona przyłapała swojego męża, kiedy zabawiał się z jej najlepszą przyjaciółką. Sąd jednak zadecydował, że to kobieta musi zapłacić swojemu mężowi 7,5 tys. dolarów. To rozzłościło zdradzoną kobietę, która postanowiła się zemścić w mistrzowski sposób. 

Rozwód rozzłościł kobietę

Amerykanka Brandi Lee w pełni ufała swojemu mężowi. Myślała, że to jest ten mężczyzna, z którym spędzi resztę swojego życia. Niestety jej ukochany boleśnie ją zranił i zdradził ją z najlepszą przyjaciółką. Kobieta wiedziała, że nigdy mu tego nie wybaczy i wniosła sprawę o rozwód. Niestety Sąd z niewiadomych powodów nakazał Brandi zapłacić niewiernemu mężowi 7,5 tys. dolarów, co bardzo ją rozzłościło.

Brandi postanowiła się zemścić

Brandi nie mogła zrozumieć, dlaczego sąd nakazał właśnie jej wpłacić aż 7,5 tys. dolarów na konto niewiernego męża. Przecież to ona jest ofiarą, a została potraktowana, jakby to ona zawiniła. Gdy kobieta ochłonęła, obmyśliła mistrzowski plan zemsty na swoim niewiernym mężu. Postanowiła pochwalić się nim również na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kobieta, która uczestniczyła w moim ślubie i patrzyła jak trzymam się za ręce z mężczyzną, którego kochałam i przysięgałam być z nim na zawsze, spała z nim! Z jakiegoś okropnego powodu, kazano mi zapłacić teraz 7,5 tys. Muszę mu zapłacić więc mu zapłacę tak jak chcę - poinformowała na portalu w mediach społecznościowych Brandi. 

Dzisiaj grzeje: 1.  NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Zdradzona żona wysłała swojemu niewiernemu mężowi dziesięć pudełek dziesięciocentówek, które w sumie ważyły aż 159 kg. Kiedy kobieta opowiedziała w banku, jak została potraktowana, bez wahania zgodzono się na wypłatę tej kwoty właśnie w taki sposób. Wiele osób, które zauważyły historię Brandi na Facebooku, poparło jej pomysł i udostępniło post. Niewiernego męża czeka teraz długie i mozolne liczenie monet.

uploaded

źródło: Facebook/Brandi Lee

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: o2

Następny artykuł