Jarosław niewyobrażalnie okłamuje żonę. Jeśli okropne tajemnice wyciekną, od razu zażąda rozwodu

Jarosław niewyobrażalnie okłamuje żonę. Jeśli okropne tajemnice wyciekną, od razu zażąda rozwodu Źródło: Pixabay/Pexels

Rozwód może być spowodowany wieloma rzeczami. Jarosław zdecydował się na niewyobrażalne okłamywanie swojej żony. Ma świadomość tego, że jeżeli kobieta poznałaby prawdę, z pewnością chciałaby się z nim rozstać.

Rozwód często spowodowany jest brakiem wierności małżonków, ale także wypaleniem się uczucia między dwojgiem ludzi. Ten przypadek jest natomiast zupełnie inny, a Jarosław ma przed swoją ukochaną niewyobrażalną tajemnicę, która po wyjściu na jaw mogłaby całkowicie zniszczyć ich relację. 

Rozwód ostatecznością 

Rozwód z założenia powinien być ostatecznością. Wiele można wybaczyć osobie, którą się kocha, ale są sytuacje, o których trudno zapomnieć. Jarosław podzielił się swoją historią. Mężczyzna jest szczęśliwie żonaty z piękną kobietą, z którą posiada dwójkę dzieci. 

To pozorne szczęście zaburzone jest jednak pewnym faktem z jego życia prywatnego. Jarosław notorycznie korzysta bowiem z usług agencji towarzyskich. Twierdzi, że seks z prostytutkami to nie jest zdrada. Argumentuje to w bardzo pokrętny sposób i tłumaczy, że jest to związane z szacunkiem do żony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokujące wyznanie męża 

Mężczyzna nie widzi żadnego problemu z tym, że uprawia seks za pieniądze z innymi kobietami. Twierdzi, że nie jest to zdrada, ponieważ nie zachodzi żadna emocjonalna więź między nim i prostytutkami. Robi to, bo ma większe potrzeby erotyczne niż jego żona, a także z wynajętymi kobietami może sobie pozwolić na zaspokojenie każdej swojej fantazji. Nie byłby w stanie zrobić tego z żoną, ponieważ nie chce traktować jej przedmiotowo.

- Gdybym zakochał się w innej kobiecie, wtedy zdradziłbym żonę. Jeżeli chodzi o agencję towarzyską, kupuję po prostu pewną usługę. Płacę, wymagam, wychodzę i zapominam o wszystkim na jakiś czas. Gdy nachodzi mnie ochota, wracam - tłumaczy się niewierny mąż. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Jest jednak przekonany o tym, że gdyby jego partnerka dowiedziała się o tych praktykach, nie zrozumiałaby jego argumentacji. Najprawdopodobniej natychmiast zażądałaby rozwodu. Nie ma jej się co dziwić, bo raczej większość kobiet zareagowałoby w ten sposób. Jarosław wydaje się jedynie szukać wymówek dla swojej niewierności i nieuczciwości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem
  2. Syn znanego aktora TVP zmarł na jego rękach. On i jego rodzina bardzo to przeżyli
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł