Kasia przyjrzała się synkowi i pobladła. Mąż zataił przed nią porażającą prawdę

Kasia przyjrzała się synkowi i pobladła. Mąż zataił przed nią porażającą prawdę Źródło: Unslash/Eric Ward

Po tym co odkryła, kobieta uznała, że rozwód będzie najlepszym rozwiązaniem. Gdy zaczęła przyglądać się rozwojowi swojego synka, zrozumiała, że coś jest nie w porządku.

Na rozwód ludzie decydują się z wielu powodów, ale dosyć często dochodzi do niego z powodu zdrady, kłótni, czy wypalenia się w związku. Jednak w tym przypadku było zupełnie inaczej. Kasia odkryła, że jej mąż zataił przed nią prawdę przed ślubem. Poznała ją dopiero, gdy zaczęła wychowywać ich wspólne dziecko.

Kobieta chce wziąć rozwód po tym, jak na jaw wyszła tajemnica jej męża

Kobieta zauważyła, że jej dziecko rozwija się znacznie wolniej niż rówieśnicy, ponadto zachowuje się dosyć dziwnie. W końcu okazało się, że chłopiec ma autyzm. Na jaw wyszło również, że na tę samą przypadłość choruje jej mąż, chociaż nigdy wcześniej o tym nie mówił. Co więcej, musiał zataić to w dokumentach, które wypełniał, aby otrzymać zgodę na małżeństwo kościelne. Dlatego kobieta chce unieważnienia sakralnego związku.

- Teraz nie mogę mieć więcej dzieci, będąc z nim, bo boję się, że nasze drugie dziecko miałoby również problemy zdrowotne. Jeśli są osoby rozeznane w sytuacji, proszę o informację, czy zatajenie swojego stanu zdrowia przed ślubem stanowi przesłankę do jego unieważnienia - napisała na internetowym forum.

Internauci podzieleni przy dylemacie kobiety

Według jej relacji trudno było rozpoznać przypadłość u jej męża ze względu na to, że jest typem wysoko funkcjonującego autysty. Oznacza to, że z pozoru nie wydaje się chory, jedynie ma problemy z niektórymi czynnościami manualnymi. Kobieta przyznała, że gdyby wiedziała o tym wcześniej, nie brałaby z nim ślubu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci na forum, na którym kobieta poprosiła o radę, byli podzieleni. Jedni twierdzili, że powinna wybaczyć swojemu mężowi. Zaznaczali również, że przecież dziecko ma również jej geny, a ona całą winę zrzuca na męża. Niektóre użytkowniczki z kolei broniły Kasi. Kobiety pisały, że również by się tak zachowały w jej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Kilka osób zaznaczyło także, że mimo tego, że jest to podstawa do unieważniania ślubu, księża mogą nie wydać na to zgody. Co prawda jej mąż zataił prawdę przed złożeniem przysięgi, ale przedstawiciele kościoła mogą stwierdzić, że chore dziecko to krzyż od Boga, który Kasia będzie musiała nieść.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News