Syn odkrył największy sekret matki. Gdy powie ojcu, natychmiast zażąda rozwodu

Syn odkrył największy sekret matki. Gdy powie ojcu, natychmiast zażąda rozwodu Źródło: unsplash/Eric Ward

Rozwód, po odkryciu tego sekretu, będzie bardziej niż pewny. Syn odkrył, że matka skrywa tajemnicę przed jego ojcem. Kiedy to ujrzy światło dzienne, z pozoru kochająca się rodzina rozpadnie się.

Rozwód jest rzeczą, której matka dwójki dzieci obawia się najbardziej w świecie. Kobieta, która zakochała się w innym mężczyźnie, została przyłapana przez syna na próbie zdrady. Zrozpaczona i szukająca uczuć Małgorzata  stoi między młotem a kowadłem.

Rozwód jedyną drogą dla Małgorzaty? Została przyłapana na próbie zdrady

Pani Małgorzata, która wychowuje dwójkę dzieci ze swoim mężem, od lat żyła w szczęśliwym małżeństwie. Było tak do momentu, aż w jej życiu pojawił się Piotr. Mężczyzna oczarował kobietę do tego stopnia, że bardzo szybko zaczęła zapominać o małżeństwie i zaczęła przekładać swoje uczucia na nową znajomość.

- Wszystko zaczęło się od tego, że byłam bardzo nieostrożna i rozmawiałam z Piotrem praktycznie cały czas, śmiejąc się do telefonu, biegnąc do niego, gdy tylko coś zawibrowało i moja córka domyśliła się, że z kimś pisze.Ma 20 lat i przeżyła już jedno rozstanie i wie, jak wygląda zakochanie. Zapytała mnie wprost, czy mam kogoś na boku, a ja nie ukryłam się z tym i powiedziałam, że tak…Czułam też taką potrzebę, aby komuś się wygadać. Niestety naszą rozmowę podsłuchał Wojtek, czyli mój syn i od tego czasu ciągle szantażuje mnie, że powie wszystko swojemu ojcu - mówi kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata stoi przed ciężkim wyborem. Albo mąż, albo Piotr

Kobieta nie kryje, że chciałaby być szczęśliwa. Boi się jednak, że decyzja o rozwodzie odciśnie wielkie piętno na jej dzieciach, a szczególnie synu, który może sobie z tym mentalnie nie poradzić.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

- Mimo że ja do Piotrka czuję naprawdę duże emocje i wydaje mi się, że go kocham, to nie wiem, czy chcę zaprzepaścić całe swoje małżeństwo po to, aby móc być szczęśliwa z innym facetem. Chciałabym być w takiej relacji jak teraz ze świadomością, że mogę wrócić do domu do kogoś, kto może nie pokazuje żadnych uczuć i od dawna nie ma między nami namiętności, ale wiem, że wesprze mnie w trudnych chwilach i kocha nasze dzieci. Najwygodniej byłoby mieć kochanka i męża… - mówi Małgorzata

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News