Kiedy mąż odkrył, na co jego żona wydaje wszystkie pieniądze, aż zamarł. Natychmiast wniósł pozew o rozwód

Kiedy mąż odkrył, na co jego żona wydaje wszystkie pieniądze, aż zamarł. Natychmiast wniósł pozew o rozwód Źródło: YouTube / StoryTrender

Rozwód był ostateczną decyzją mężczyzny, kiedy zorientował się, na co jego partnerka wydaje wszystkie ich pieniądze. Mąż był przerażony prawdą, którą odkrył.

Rozwód wisiał w powietrzu już od dłuższego czasu, jednak ostateczną decyzję mąż podjął po tym, kiedy zorientował się, na co jego partnerka wydaje wszystkie ich oszczędności. Tego było już za wiele, przerażony swoim odkryciem mężczyzna, postanowił jak najprędzej rozwiązać to małżeństwo.

Rozwód był nieunikniony, mężczyzna przeraził się swoim odkryciem

Alice od zawsze pragnęła mieć dużą rodzinę. Kobieta urodziła piątkę dzieci, ale chciała mieć ich jeszcze więcej. Jednak lekarze zabronili zachodzić jej w ciążę z powodu złego stanu zdrowia. Zdiagnozowano u niej anemię i kolejne porody mogły bardzo negatywnie wpłynąć na jej organizm. Kobieta nie mogła pogodzić się z tym, że nie będzie miała kolejnych dzieci, dlatego znalazła dla nich zastępstwo.

Kobieta zaczęła swoje matczyne emocje przelewać na lalki. Cały swój dom wypełniła zabawkowymi dziećmi, które oficjalnie nazywają się "Reborn". To niezwykle realistyczne lalki, stworzone na wzór prawdziwych niemowląt. Jedna sztuka potrafi kosztować nawet 2000 dolarów. Kobieta karmi je, przewija i wychodzi z nimi na spacery. Jej dzieci są w wieku od 12 do 22 lat, niektóre z nich wciąż potrzebują opieki mamy. Alice jednak zaniedbuje je, na rzecz swoich sztucznych niemowlaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna natychmiast podjął decyzję o rozwodzie

Kiedy mąż Alice dowiedział się o dziwnej pasji swojej żony, zupełnie się przeraził. Kobieta całe dnie spędzała na opiece nad lalkami i wydawała na nie wszystkie pieniądze. Mężczyzna natychmiast podjął decyzję o rozwodzie.

- Sprzeczaliśmy się też o inne rzeczy, ale lalki przelały czarę goryczy. Chris jest tym wszystkim przerażony – przyznała Alice.

Dzisiaj grzeje: 1. Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

2. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

Alice ma już ponad 50 lalek, które mieszkają z nią w jednym pokoju. Obsesja kobiety rośnie, a ona nie widzi w tym nic złego. Traktuje lalki, jak prawdziwe dzieci i nie szczędzi im czułości i opieki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News