Koszmar Anity Lipnickiej. Rozwód, którego niestety nie dało się uniknąć, i nagła śmierć taty

Koszmar Anity Lipnickiej. Rozwód, którego niestety nie dało się uniknąć, i nagła śmierć taty Źródło: Instagram/Anita Lipnicka

Rozwód Anity Lipnickiej i Johna Portera bardzo wpłynął na znaną wokalistkę. Jednak musiała ona nie tylko poradzić sobie z trudnym rozstaniem, ale także z nagłą śmiercią jej ojca. Piosenkarka postanowiła opowiedzieć o swoich koszmarnych przeżyciach.

Anita Lipnicka wzięła rozwód z Johnem Porterem w 2015 roku. Chociaż niejednokrotnie znana para podkreślała, że ich związek trwał będzie całe życie, to jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Jednak to niejedyne smutne wydarzenie w życiu artystki. Niespodziewana śmierć jej ojca również bardzo odbiła się na jej psychice. Anita Lipnicka niedawno opowiedziała o koszmarnych przeżyciach w swoim życiu.

Rozwód był trudnym etapem w życiu artystki

Dokładne powody rozstania Anity Lipnickiej i Johna Portera do dziś nie są znane. Wiadomo jedynie, że para miała mało czasu dla siebie, a ich uczucie powoli gasło. Rozpad ich związku mimo wszystko odbył się w przyjacielskich stosunkach. Rozwód był jednym z trudniejszych wydarzeń w życiu artystki. 

- Umierałam i myślę, że John też, kiedy nasza relacja gasła. Ta relacja zaowocowała trzema płytami i jednym dzieckiem, które do dziś wychowujemy wspólnie. Umieranie się zaczęło, kiedy zrozumieliśmy, że zostało nam jedno wyjście: musimy się rozstać, żeby ocalić to, co pięknego się wydarzyło między nami, bo jak będziemy dalej razem, to będziemy się tylko pogrążać - powiedziała w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Anita Lipnicka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczne śmierć ojca załamała wokalistkę

Rozwód nie był jednak jedynym, tragicznym wydarzeniem w życiu piosenkarki. Nagła śmierć ojca również bardzo odbiła się na psychice artystki. 

- Mój tata zmarł nagle w tragicznych i dziwnych okolicznościach. To był nieszczęśliwy wypadek. Ja byłam wtedy w drugim miesiącu ciąży i miałam potrzebę oswojenia się ze śmiercią. Wkręciłam się wówczas w serial "Sześć stóp pod ziemią", bo musiałam stanąć twarzą w twarz z tematem umierania, a nie uciekać od niego - powiedziała w rozmowie dla Vivy! wokalistka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Śmierć ojca była dla niej trudnym doświadczeniem ze względu na okoliczności, w których zginął jej tata. Dopiero po latach Lipnicka zdecydowała się wyjawić szczegóły tego tragicznego wydarzenia. 

- Na mojej działce na Mazurach postawił samochód na wzgórzu na biegu. Bieg musiał wyskoczyć i auto zaczęło się staczać w kierunku jeziora, a mój tata w instynktownym odruchu, wyrwał się, by je zatrzymać. Ale półtorej tony nikt nie jest w stanie zatrzymać gołymi rękami. Samochód przetoczył się przez niego i kilka drzewek, które właśnie zasadził - cytuje słowa artystki portal Wp. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

źródło: wp

Następny artykuł